Peak Performance Ürünleri

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve kaotik tarafından 8 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşlar nette dolaşırken aleksei lesukova sponsorluk eden peak performance firmasının ürünlerine rastladım inanamadım gerçekten şu içeriklere bakın inanılmaz..

Createston Professionell (1350g)

Intra-veNOus antreman esnasında

Plutonium antremandan önce

Tri-Anabol antremandan sonra

jackmaldow bunu beğendi.
  2. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Peak Nutrition Plutonium
    Resmen bomba bununla patlatırsın salonu :D

3. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    hepsi ayaklı anabolic halo gibi maşallah :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:37 ----------

Plutonium'da yanlış saymadıysam 113 tane madde var,protein haricinde.40 gr olan servisin 16,5 gramı proteine ait zaten.geriye kaldı 23,5 gr.23,5/113 dersek her maddeden 0,2 gr olduğunu görebiliriz.bence bu dozlarda ürünler tercih edilmemeli.göz boyama amaçlı olduğunu düşünmüyor değilim.Allah ne verdiyse koymuşlar bir ben yokum içinde heralde :) ürün türkiye pazarına gelse bile kullanacağımı hiç düşünmüyorum.

4. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53

bence ürünler süper bu ürünlerin işe yaramamasına imkan yok artık çok ufak dozlar bile çok etkili olabiliyor muscletech neurocore 3 gr alınıyor mesela almanya pazarında bile çok tutulan ürünler almanyada öyle kolay kolay tutmazlar adamı

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:11 ----------

aynen bomba gerçekten ben aldığım ürünleri hep içeriğine bakarak alırım en çok satana veya reklamı iyi olana değil ve bu zamana kadar içeriği böyle güzel olupta işe yaramayan bir ürün görmedim.bu ürünlerin çok üst düzey olduğunu düşünüyorum bulabilsekte alsak keşke

5. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    yanlız neuro core konsantre bir ürün bilmem farkında mısın.bu ürün konsantre falan değil.neuro core 8 tane bileşen içeriyor zaten.böyle bol kimyasallı konsantre ürünleri kullanma taraftarı değilim ben.

6. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    neurocore konsantre farkındayım neurocorede sardunya yağı var patentli olduğunu söylüyolar fakat jack3d de bulunan maddeyle aynı ve doping testine gircekler jack3d kullanmasın diye bir sürü yazı yazıldı yani anlıcağın neurocore asıl kimyasal olan diğerinde çok madde var ama incelersen çoğu bitkisel

7. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    ben açık artıma sitelerinde bu markanın ürünlerine rastladım yanlız fiyatının weiderdan hiçde aşağı kalan yanı yok. satan kişide euro üzerinden satıyor

8. Arrhenius

Arrhenius Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaslar almanyadan bir arkadasım gelecek urun sıparıs edıcem Peak marka getırtmeyı dusunuyorum sızce nasıl getırteyımmı kullanan varmı bunlardan .. Yardımcı olurmusunuz ...

Sayfayı Paylaş