PCT Yardım,(Test/tren/masteron EN ve boldenon)

Konusu 'Steroid Günlüğü' forumundadır ve batukaan tarafından 8 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. batukaan

batukaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar,Forumda cok yeniyim çevremden forumda gerçekten bilgili insanların olduğu söylendi,
    2 sene önce yarışmalarla ugrasıyordum 6. lık ve 2. lik aldık atletik fizik dalında 178- Ozamanlar takviye ve pct konsuunda akıl aldığım kişiyle ilgili bazı sorunları öğrenince kendim yurtdışından temin edip pctyide türkiyeden saglamaya basladım.
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Pct konusunda bilgim yok bu yüzden sizlere danışmak istedim.
    Toplamda tüketiceiğim anabolikler ve mg leri:
    Tren en. 20 mg
    Testo en. 20 mg
    Boldenon. 20mg
    Masteron en. 20mg
    Kullanım planı :
    10 günde 1 her ilaçtan 1mg
    ---------------------------------------------------------------
    Kür yanında sadece pre workout ve likit amino kullanmayı düşünüyorum belki hydroxcut tarında tablet yağ yakıcı alabilriim (trenle bilrikte biraz sacma ama faydasını görmüşlüğüm var )
    Ekstra olarak vitamin takviyeleri tabiki devam edicek C,çinko b12 multi vs .
    --------------------------------------------------------------------------------
    Yemek planım aşağı yukarı
    3 öğün yemek 2 ara öğün
    her sabah gözümü açar açmaz çeyrek yada yarım litre su ve yatmadan önce
    gün içerisinde yeşil çay en az 2 adet ve 2 adet kahve
    her gün 8 yumurta 3ünün sarısı / 3 4 pancake
    Öğlen/akşam/ yemeklerinde 500 gram veya üstü balık tavuk kırmızı et bazen karıştırıp bazen günlere bölüp tüketmek
    Carb: öğle ve akşam yemeklerinde haftalık 400/300/200/100/0/0/0 şeklinde carbı yavaş yavaş sıfıra çekip hafta başı tekrardan 400 şeklinde ayn ımerdivene dönmek
    kahvaltı hariç her öğün bolca yeşillik.
    günlük su tüketimi 3-6 litre
    Otelde çalıştığım için öğünleri temin etmekteyok
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    Daha önce 2/3 kere küre girdim
    4 5 sene doğal yaptım
    6. ve 7. senede yarışma öncesi ve sonrası kür kullandım
    toplamda bitirdiğim ilaçları saymak gerekirse
    2 kutu deca
    2 kutu tren en
    1 kutu tren acetat
    2 kutu testo
    2 masteron en masteron acetat
    2 kutu winstrol
    şuana kadar ortalama bukadar ilaç tüketmişimdir hatırladıklarım böyle.

---------------------------------------------------
    Evet saygıdeğer bodyforum üyeleri ve saygıdeğer hocalarım,
    Sizce böyle bir kür yanında esnasında sonrasında hangi adımlarla pct yapmam gerekir ?

Son düzenleme: 8 Haziran 2020
  2. Bektas yilmaz

Bektas yilmaz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    sağlıklı bir pct için kür öncesi ve sonrası değerlerin elinde olması gerekiyor

3. latissimus25

latissimus25 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Doktor
    Sevgili dostum kür öncesi LH , FSH ,total ve free testo, prolaktin değerlerini bilmelisin ki pct de normale döndüğünü anlayabilesin.sadece tren içim bile tam pct öneriliyor.tam pct nedir clomid-tamox-pregnyl üçlüsünün bir arada kullanıldığı pct şekli farklı kaynaklar farklı günler kesmeler söylese de tüm kaynaklar bu üç ilaçta hemfikir şu an Türkiyede pregnyl bulmak imkansız malesef olsun clomid-tamox da iş görür bir de bunun süpplementasyonu var yani doğal testo arttırıcılar d-vit/çinko/tribulus/glutatyon vs..ikisini birlikte kullanman gerekcek 22hafta tren kürü yapmış bir müsabık sporcuyım ben bu kür aonrası ciddi bir pct ile 4ay içerisinde tüm değerlerimi normale döndürdüm

Bektas yilmaz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş