pasific shop güvenli midir

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve alimurat tarafından 10 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. alimurat

alimurat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,
    Yeni bir firma olmadığını biliyorum ama sitelerinde halen kredi kartı ile alışveriş seçeneği yok, bir ürünün tüm ücretini de eft etmem istenince hoşlanmıyorum.
    İzmir'e bu yaz yolum düştü mağazaya gitmek istedim, denemek istediğim ürün için aradım ama sipariş üzerine imal ettiklerini söylediler , iyi ki aramışım mağzaya uğramadan devam ettim seyahatime. Yani birebir görüp deneyemediğim ve şu an ellerinde olmayan bir ürün için eft/havale işi ne kadar mantıklı.
    Bu siteden alışveriş yapan arkadaşlardan yorum almak isterdim.

2. drummer_08

drummer_08 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben kredi kartıyla bi kaç bişey sipariş verdim 3. gün geldi ve çokda memnun kaldım. Sorun olacağını zannetmiyorum.

3. gohardorgohome

gohardorgohome Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Polonya
    kardeşim teknoloji çağında yaşıyoruz artık en kötü gider suç duyurusunda bulunursun bankadan para gönderdiğin belli mailleşmeler belli miktar belli kimse girmez öyle bir olaya ki adamları adresi belli dünü belli.
    hem ne demişler korkanın çocuğu olmaz.

4. alimurat

alimurat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bir arkadaş da özel mesaj ile daha önce işlem yaptığını belirtmiş ben de kapadım gözümü peşin yüklüce bir miktar gönderdim tertemiz kargo ile 10-15 günde geldi ürünüm. Yalnız iki parça eksik vardı fotodakinden konuştum onu koymuyoruz artık dediler, vallahi fotoda var idi ve bana fotodaki ürünle birebir aynı ürün dediniz dedim. Şu an üretiyoruz onuda diyorlar 1 ay dolmak üzere bekliyorum. Koca aleti gönderip iki parça demiri iletmemezlik etmeyecekler diye umuyorum buraya da son durumu yazarım.

5. gohardorgohome

gohardorgohome Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Polonya
    belirtmemeleri yanlış olmuş umarım en yakın zamanda gönderirler.

6. kerimagil

kerimagil Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    uzman hekim...

iş olup bittikten başını ağrıtmaya ne gerek var.

Güvenirliği bir tarafa bırakalım.
    Ürettikleri malzemenin kalitesini, kullanışlı olup olmadığını da yazsalar bari kullananlar.

Gördüğüm kadarıyla Marcy markasının bazı serilerini taklit edip üretiyorlar.
    Ama kalite nasıl bilmiyoruz.

Fotoğrafta çok aydınlatıcı değil.
    Bir kaç farklı açıdan çekilmemiş. Birçok yeri karanlık görünüyor.

7. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Anlaşılan bizim mahkemelere işin düşmemiş. :) Böyle bir durumda işi mahkemeye taşırsan sen değil belki çocuğun ve hatta belki de torunun alır hakkını. :)

8. alimurat

alimurat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    eksik parçları da gönderdiler, güzel kaliteli üretim yapıyorlar daha güzel yanı paramız elin gavuruna gitmiyor , yerli malı yurdum malı :)

9. gohardorgohome

gohardorgohome Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Polonya
    söylediklerine katılıyorum sana ayrı bir saygımda var bilirsin ancak mahkemeyi kazanmak değilde ismi lekelemektir bu.Benim başıma gelseydi sırf ibreti alem olsun diye suç duyurusu fotolarını vs alır güzelde bir yazı yazar ve sırf bunlar için bir site açardım.xfirmasıyalan.com gibi.Belki rakipleri az olduğı için farketmezdi ama yinede miğde bulandırırdı.

10. demogorgon62

demogorgon62 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  11. fatihcvk

fatihcvk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yaptığım en kötü alışverişi bu firmayla yaptım. ürün hiç fotoğrafdaki gibi çıkmadı o ayrı konu. bir çok sipariş ettiğim parçayı eksik yolladı tabikide parayı eft yoluyla önceden aldığı için sallamadı beni. ürün sipariş verdim ürün 1 ay sonra yolladı tam 5 parça halinde ve kargosunu da bana ödetti. kargosunu kendisi karşılacağını konuşmamıza rağmen. ben hayatımda bu kadar karaktersiz bir firma sahibi görmedim. adam hem ürünü eksik hem geç hem de telefonlara çıkmayarak beni delirtti, müşteriye sayguyı geçtim adam beni tehdit etti yollamayacağım var mı birader diye. ama kul hakkı bir yerden çıkar... bu firmadan ucuz diye uyduruk ürün alacağınıza adam gibi bir marka tercih edin derim. aldığım üründe PASİFİK ÇOK FONKSİYONLU SPOR ALETİ MULTİ 3000 idi.
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Nisan 2017 ---
    sakın alma kardeş sakın diyorum firma parayı alıp ürünü eksik yolluyor. ürün çok kalitesiz 2 ayda elinde kalır söyliyim. yazık parana.

12. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Hocam üzüldüm tabi ama onlardan bir dips aleti bir de ayarlanabilir bench almistim gayet hizli gondermislerdi ve urunlerinden memnun kalmistim

13. Yusles Smith

Yusles Smith Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben super bench aldım. şu anda elime ulaştı 26/11/2019. kargoda biraz yamulmuş. onu düzeltmem gerekti çekiçle ayağın gireceği yer. onun dışında on numara çıktı. herşeyi ile. yani malzeme kalitesini beğendim. ha yani ben daha iyisini yapabilir miyim? belki yapabilirim ama maliyeti aşırı çıkabilir... onun haricinde yurtdışında satılanla birebir aynı (renk farkı var sadece, yurtdışındaki parlak burada üretilen mat siyah. ). sitelerinde kredi kartı seçeneği artık mevcut. ben sitelerinden aldım. kargo 1 hafta sürdü 7 günde kargolandı. ama 2 tane de aparat sipariş vermiştim o yüzden uzun sürmüş olabilir. sonuçta memnunum. ve güvenilir bir site bence. illa güvenmem diyen aynı mağazanın ürünlerini çeşitli platformlar üzerinden alabilir. komsiyon farkı vererek tabii....

Sayfayı Paylaş