Part time iş nasıl bulunur?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve 8Alcatraz8 tarafından 18 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 8Alcatraz8

8Alcatraz8 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İzmir`de yaşıyorum ve öğrenciyim. İnternetten part time işlere baktım ama saçma sapan veya '' tam zamanlı büyük üstad şef aranıyor'' türünden başka tür ilan bulamadım. Ne tür işler yapabilirim ve nasıl bulabilirim?

2. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Vasıfsız eleman isen önerim, internet kafeleri gez part time iş var mı sor genelde ortalığı toparlayacak masaları temizleyecek birileri ararlar part time olarak.
    2.olarak muavinliğe bakabilirsin, ortalama 3 saatlik git gel yapan firmalara sor.
    3.olarak kurumsal giyim mağazalarına bak(Defacto,FLO,Lc Waikiki)
    4.olarak kafelere bak, mutfakta(baristanın yardımcılığı olur genelde ve böyle bir işe denk gelirsen hızlı öğrenirim diye pazarla kendini) veya garson olarak çalışacak birilerini ararlar.

Bütün iş verenler interneti kullanmıyor ne yazık ki o yüzden dolaşarak araman lazım, izmir gibi büyük bir şehirde mutlaka iş bulursun ama maaşının iyi olacağı garantisini veremem.

3. ShreddedLion

ShreddedLion Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Bende öğrenciyim. Birçok çalışabileceğine inandığım mekana gir çalışmak istediğini söyle. Eleman aranmasa dahi senin isteğine ve kendi durumlarına göre değerlendirip uygunsa sana yardımcı oluyorlar. Sabret ve gerçek hayatta gezinmeye, aramaya devam et. Umarım bulursun.

Sayfayı Paylaş