Parmak şınavı ? Yardım

Konusu 'CrossFit ve Dayanıklılık Sporları' forumundadır ve BerkeBey tarafından 14 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. BerkeBey

BerkeBey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba abilerim . Bi kaç aydır koşu şıunav mekik barfix çekiyorum . Şınavım 4 şınavdı 47 şınava çıkardım . Barfix 2 di 8 e çıkardım . Şimdi şınav oldukça kolay geliyor ve hemen bırakasım geliyor devam ettiremiyorum nedense . Şimndi sise sorum olucak 3 parmak ile başlayıp tek parmağa kadar gitmek istiyorum . Bu arada çektiğim şınavların hepsi tamamiyle nizami yere değerek yavaş bi şekilde ( hızlı da oluyor ) . Bana parmaklarımı güçlendirmek için tavsiyeler verirmisiniz. Salona gitmiyorum dumbell kullanmıyorum . Bu el makası kullanmayı düşünüyorum ama faydası olurmu bilekler parmaklar felan bi yardımcı olursanız sevinirim . Bu arada yaşım 15 boy 1.65

2. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Yaptığın antrenmana yoğunlaş ona göre hareket et bunlar küçük hevesler yaparsın biter , antrenamanlar sıkı olsun , parmak için ayrı bi materyal almak saçma olur , 5 parmakla şınav ve barfikte tek kolla dur bunlar yeterli olucaktır.

3. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Sirt cantasini doldur, onunla sinav cek, kolay geldikce agirligi arttir,

tek parmak su bu bos isler, yukarida yaptigim sekilde devam et

4. KassızAdam

KassızAdam Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Wushu Sanda
    Parmaklarını güçlendirmek istiyorsan senin dediğin gibi parmak şınavı çek.Ben de hemen etki gösterdi.Sen her ihtimale karşı 5 parmakla başla sıkıntı çıkmasın yavaş yavaş düşürürsün direk 3 parmaktan başlama.

Sayfayı Paylaş