panik atak ve vücut geliştirme

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve jaymzxxx tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. jaymzxxx

jaymzxxx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    forumda yenıyım oncelıkle herkese selamlar 1bucuk 2 yıldır panık atakla ugrasıyorum 1 yıldır da duzenlı olarak vucut gelıstırme yapıyorum sporun bu hastalıga karsı baya faydasını gordum fakat aklımda bır soru ısaretı var yaz sonuna dogru ılk kürüme gırıcem panık ataga bır etkısı olurmu ignelerın yardım edersenız sevınırım

2. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    nasıl faydası oldu oldu biraz açarmısın?? bende bazen duygu durumuma hakım olamıyrum insanlardan uzaklaşınca titreme falan oluyor hatta kendimden geçiyorum bu titreme krizlerinde genelde çok öfke yada korku da oluyor dikkat ettim spor yapmayınca artış gösterdi... kalbim 200 falan atıyordur.. sigarayı bıraktım geçen dahada tetikledi... fiziksel hareket yapmadan geçmiyor.... bu panik atak olabilir mi acaba yada benxzeri bişi sen sormussun ama bende sana soriyim tecrübeli olduğuna göre...
    bu arada ilaç konusunu bence mutlaka bir doktora sormalısın ama ben şahsen doktorlara hiç danışmam yani ben olsam ilaç etkileşimlerine bakardım kullandığın birşey varsa bide klasik deneme yanılma metodu ama tavsiye değil tabi bu deneme yanılmalarla çok yanlışlar yaptık amerikayı tekrar keşfe gerek yok bence doktoruna danış...,.......

3. jaymzxxx

jaymzxxx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dogru dıosun fakat hangı doktor igneyı onaylar kı bızım okulun body hocası baya bılgılı o bana en zararsızından 5 haftalık bı kur yazdı denıycem ıste umarım bısey olmaz senın sorununa gelıncee bende eskıden kalp carpıntısı ve korku oluyodu tabı ılac kullandım terapı falan oldum kalp carpıntısı gecıyo fakat hala ara sıra ıcıme bı sıkıntı gelıyo buarada hala ılac kullanıyorum ama mesela body yaparken kendımı ıyı hıssedıorm bıde vucudu yormak ıyı gelıyo

4. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Çok içtiğim bir günün ertesi tansiyonum 20 lere fırladı az daha beyin kanaması geçiriyordum çok kötü bir duygu ve ölüm korkusu. Bundan sonra her an yeniden olucak hissi ile bende de panik atak oluştu.Boğazımı sıkıyolar kalp krizi geçiricem, beyin kanaması geçiricem diye korkuyordum ve panik yaptıkça hiçbir şey yokken gerçekten tansiyonum yükseliyordu.Doktor seroxat diye bir hap verdi içki ilede bir etkileşimi yoktu o dönem içmeye devam ediyordum, sonra baktım haplada olmıyacak sürekli bunu kendimin yaptığına ikna ettim kriz geldiği zaman bunun sebebi benim ve şimdi bunu geçiriyorum diyordum zamanla azaldı ve çokk uzun zamandır hiçbirşeyim yok allaha şükür.Kendinizi dinlemeyin nefes alın ve rahat olun.
    Ve sen jaymzxx ölümle yaşam arasındaki çizgiyi ne kadar içten yaşadığını biliyorum bu yüzden sağlığına değer ver bu sporda kazandığın artıları eksiye çevirme.

5. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    panik atak ilaçsız ve terapisiz geçmeyen lanet bir modern çağ hastalığıdır...tutulan arkadaşlar yalnız değiller şehirlerde binlerce hastası var bu rahatsızlığın ve gün geçtikçe artıyor...çözüm iyi bir merkez ilaç ve terapi...

6. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    anabolik steroidler panik atağı tetikler bence. sinirli,huzursuz, depresif olabilirsin kullanınca. hastalığın geçmeden ilaç kullanmayı düşünme

Sayfayı Paylaş