P90x yaparken kullanacagım beslenme günlügüm

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve ATSIZ tarafından 11 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ATSIZ

ATSIZ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaş 16
    boy 165
    kilo 62

bilgisayar dükkanında calısıyorum onun icin cogu zamanımı oturarak geciriyorum ve her zaman spor yapmam mümkün degil onun icin akşamları spor yapabilirim(dükkandan saat 8 gibi cıkıyorum) ve bu şartlarda bana en iyi gidecek sey p90x dir programı edindim ve sıra geldi beslenme listesine listeyi forumda geçirdigim 4 günün sonunda hazırladım her forumu dolaşıp bilgiler alarak yapdım ve sizden fikirlerinizi,benim eksikliklerimi belirtmenizi rica ediyorum :)

8.30----Sabah
    Yarım litre su
    4 yumurta (1 tanesini sarısıyla beraber 3 tanesinin sadece beyazı
    50 gram civarı light beyaz peynir//100 gram lor peyniride olur
    Light süt 1 bardak
    1 domates,biber,salatalık

12.30----Öglen
    Bir tabak makarna üzerine ton balıgı eklenmis sekilde (bir ton balıgı kutusunun yarısını eklesem sorun olur mu ve makarnayı yağda yapmıcam sadece haşlayıp öyle yiyecem ha arada üzerinde yogurt da dökebilirim :D)
    1 elma

20.30---Akşam
    2 parça ızgara üzerinde tavuk
    Biraz sebze yemeği (akşam evde ne pişmişse)
    1 kase yogurt
    Salata icinde yağ ve tuz yok

21.30----P90xden önce 1 avuç (badem,fındık,ceviz,fıstık,beyaz leblebi karışımı)

----P90x bitiminden sonra 1 muz 6 çilek ve 1 çay bardagı light sütü blender dan geçirip içicem

22:30---bulundugum şehrin etrafında uzun bir koşu bu koşu hafif tempoda olacak

00:30Yatarken
    1 kibrit kutusu büyüklügünde light beyaz peynir

Simdi hergün aynı diyetle beslenmeyip mesela Pazar günü bu diyete uyup Salı günü sabahında yulafla sütü karıştırıp 1 kase yersem ögle yemeginde ise makarnalı ton balıgı yerine 1 kase nohut yemegi yersem sorun olurmu p90x icin

Ha günlük 5 litre su iciyorum bir sorun olurmu

2. ATSIZ

ATSIZ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    beyler bir yorumlayın şu diyet programımı yav :(

3. AnglacheL

AnglacheL Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bence 12:30 ile 20:30 arasındaki yemek yeme zamanın çok fazla kesinlikle arada bir şeyler yemen lazım aksi takdirde kg bile alabilirsin ayrıca iş yüzünden galiba çalışma saatin çok geç antremandan sonrada beslenmen lazım.

4. ATSIZ

ATSIZ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle yorumun ve fikrin icin tesekür ederim ama ben zaten calıstıgım yer bilgisayarcı olmasına ragmen cok fazla hareket ediyorum yürüyüs falan yapıyorum diyebilirim yani ha suan ihtimalle 8:30 da yemek yimem zaten cok zor en yogun calısıyorum ve yemegi 9:30 civarında yiyorum ki önümüz ramazan zaten oruc tutucam ama sunuda ilave edeyim günlük en azından 5 litre su iciyorum

5. 0sm4n

0sm4n Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İletişim,Saatci
    Yer:
    İzmir / Menderes
    21:00dan sonra yemek yiyor isen ekmek tüketmeden yemen daha iyi olur ben öyle yapıyorum dükkandan anca 9 da cıkıyoruım :( ,

gelişme görüyorum kendimde :D forumda coğu kişi 9dan sonra yemek yenmemesi kanaatinde başarılar

6. ATSIZ

ATSIZ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ekmegi tamamıyla kestim mesela 1 hafta boyunca sadece 3 ince dilim boyu kücük yulaf ekmegi yiyorum senin diyet listeni söylermisin ve gelisme durumun nasıldır ?

7. 0sm4n

0sm4n Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İletişim,Saatci
    Yer:
    İzmir / Menderes
  8. ATSIZ

ATSIZ Üye