1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Ozan , aralıklarla 2. yılım 19 yaş 55 kg.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Ozan Berber tarafından 1 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ozan Berber

Ozan Berber Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba , ben verdiğim aralarla beraber yaklaşık 2 yıldır vg ile uğraşıyorum henüz salona gitmedim evde kendi imkanlarımla salon ortamını yaratmaya çalışıyorum. kapı barfiksi çeşitli yaylar ve sandalyeden kendi imkanlarımla oluşturduğum dips barı ile çalışıyorum benim bu spordaki tek sıkıntım kilo almak başladığımda 50 kiloydum şimdi 55 kiloyum ama bir türlü üstüne çıkamıyorumç 171 cm boyum var ve olduğum kiloda göstermememi vg'ye borçluyum.. yapıcı yorumlara ve kilo almam için tavsiyede bulunanlara şimdiden teşekkürler
    İyi forumlar..
    bu arada suratımı gizlemek için smiley kullandım umarım sakıncası yoktur :)

http://img839.imageshack.us/img839/188/3u4z.jpg
    http://img849.imageshack.us/img849/2471/6j3n.jpg
    http://img534.imageshack.us/img534/5429/kxmy.jpg
    http://img62.imageshack.us/img62/7904/m83t.jpg

2. sarsilmaz0721

sarsilmaz0721 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    dostum ayni durum arkadastada vardi .(kilo problemi) doktora gidip tahlillerini yaptir parazit tenha gibi seyler olabilir. gelisimde guzel . iyi forumlar..

3. Ozan Berber

Ozan Berber Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    teşekkür ederim, son zamanlarda ben de parazit-kurt olabiilme ihtimalinden şüphelenmeye başladım en yakın zamanda gideceğim..

4. fitness95

fitness95 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    parazit kurt falan olsa belirtilerini ağrı ile gösterir beslenme iyi olmalı bnce karın egsersizlerini azaltın benimde öyle sorunum var 2 kg aldım kollarım kas olarak 1 cm büyüdü 1 ayda

5. BloodLy

BloodLy Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Rutin 3 ogun disinda kendine extra 1 ogun olustur bu ogundeki yiyecegin seyler yuksek kalorilj olacak sevdigin seyler olacak ve elinden geldigince gec saatte olacak mesela gece 12 de yiyip hemen yatacan bu sey ne olabilir diye sorabilirsin tercih meselesi ben tahinpekmez ve buyuk bardak tam yagli sut devirip yatiyorum 56 kg basladim suan 64um 5 ayda

6. Ozan Berber

Ozan Berber Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    karın egzersizi yapan birisi değilim ama barfiks olsun şınav olsun dips olsun dolaylı yoldan karın çalışıyor onu da engelleyemem sanırım ; ayrıca yiyeceklerin kaloril değerlerine bir göz atmam lazım , tavsiyeleriniz için teşekkürler..

7. çelimsiz1990

çelimsiz1990 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    kilo almak için gainer kullanabilirsin bende spora başlayalı 6 ay oldu benim de kilo sorunum vardı 75 kiloydum 6 ayda gainer sayesinde suan 86-87 arası gibi birşey ama bunun yanında beslenmeni eksik etmemen lazım

Sayfayı Paylaş