Oyun Stilini En Çok Beğendiğiniz Futbolcu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve by_bambam tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

En beğendiğiniz Oyuncu

1. Gianluigi Buffon

1,1%
  2. Iker Casillas

1,1%
  3. Didier Drogba

3,2%
  4. Michael Essien

1,1%
  5. Samuel Eto'o

1,1%
  6. Steven Gerrard

7,4%
  7. Thierry Henry

2,1%
  8. Zlatan Ibrahimovic

6,3%
  9. Andres Iniesta

8,4%
  10. Kaka

2,1%
  11. Frank Lampard

1,1%
  12. Lionel Messi

21,1%
  13. Carles Puyol

1,1%
  14. Franck Ribery

oy sayısı 0
    0,0%
  15. Cristiano Ronaldo

26,3%
  16. Wayne Rooney

3,2%
  17. John Terry

oy sayısı 0
    0,0%
  18. Fernando Torres

3,2%
  19. Xavi

1,1%
  20. Diğer..

9,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    benm oy kaka'ya. messi pozisyon olarak ondan daha iyi. ama objektif olarak baktığınızda kaka cristiano 'dan daha iyidir bunu bi futbolcu olarak söylemekte zorlanmıyorum..

2. redbaron_

redbaron_ Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    David Beckham.
    Serbest vuruşları kullanışına hastayım :) Ayrıca çok güzel kesme ortaları var.
    Ancak aşil tendonu yırtıldı 6 ay yok dünya kupasındada oynayamayacak :(
    Yazık oldu.

3. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    messi messi messi

messi için şöyle diyorlar:
    O çocuk doğdu rekabet bitti.:D gerçekten harika bi çocuk,bu yıl 4. hatcrickini yaptı,son s. gijon maçında 3 gol attı bir de penaltı yaptırttı.
    ronaldo artistin teki,bence messi kadar mütevazı değil
    rooneye sormuşlar sence dünyanın en iyi futbolcusu kim diye:
    tabiki iniesta.hangi mevkiye koyarsanız koyun harika oynuyor,demiş.rooney forumda olsaydı oyu iniesta'yaydı :D galatasaray maçlarından artık zevk alamıyorum barça maçlarını izleyince,xavi iniesta messi ibra deli bi takım :)

4. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    Ben her zaman david villa taraftarıyım.bir takım gol atmak istiyorsa ne ibrahimovic ne eto. direkt david villa...

5. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    valla günümüz futbolu artık çok taktikselleşti ve hangi futbolcunun hangi taktikte daha iyi oynıyacağı sürekli değişkenlik gösteriyor, messi yaşayan bir mucize tabiki ama baktığımızda arjantin milli takımını hangi maçta sırtlayabildi, yani milli takım forması altındaki maçlarını %80 ininde vasat oynadı, c.ronaldo zaten tam bir artist futbol dünyasında o karakterdeki oyuncular fazla barınamıyor taş çatlasa 2 yıl sonra sönecek,kaka madride gittiği gün bitti, essien çok kaliteli ama bir görev adamı ve görev adamları hiçbir zaman doğrudan maçın kaderine etki edemezler, bunların haricinde zlatan ibrahim i düşündüğüm zaman ise adamı hangi takıma koyarsan koy aynı istikrarı sağlıyabiliyor, bu zamana kadar adamı isveç milli takımı,ajax,juventus,inter ve barcelona gibi birbirinden farklı 5 takım forması giyerken izledim adam hepsinde aynı istikrarı sağladı, hep kusursuz hep formunun zirvesindeydi, futbol dünyasında bunu başarabilmiş kaç futbolcu var merak ediyorum.

6. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    speedtouch katılıyorum sana zlatan gerçekten mükemmel bir oyuncu ronaldo falan yanında bence hiç birşey,attığı goller var ya,bi youtube a yazıp bakmalı herkes o jeneriklik gollere.en sevdiğim odur ama messi başka birşey insan değil o ya,

messi 11 12 yaşlarındayken kemik erimesi gibi bir şey başlamış ayaklarında,bunu izlemeye gelen barcelona ekibi beğenmişler ve messiyi de ailesini de arjantinden ispanyaya götürmüşler.tabi tedavi ediliyor hastalığı ve MESSİ oluyor:) bence barça'dan başka bir takımda oynamaz,oraya bir vefa borcu var

7. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    diego7 aynı düşünceleri paylaşıyoruz, messi gerçekten başka bir olay tek kelimeyle yorumsuz ama senin de dediğin gibi messiyi messi yapan her anlamda barcelona klübüdür, messi de zaten başka bir takımda ne kadar oynayabilir ? Kaldı ki bence de barcelonadan başka bir klüpte de oynamamalı, zlatan ise bizim dandik ligimize gelse bile, orda dahi bozulmaz, aynen yardırır :D

8. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    dün arsenal i tek başına dağıtmış. maç sonucu şöyle:
    MESSİ 4-1 ARSENAL:D:D

9. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    diego7 bunu beğendi.
  10. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    messi messi messi

napmış öyle yaa:D:D
    arsene wegner maç sonunda messi sanki playstation'daymış gibi oynuyor,demiş:D
    bi de bi maçta 6 kişiyi çalımlayıp atıyor gölü,ispanyol spikerin ağzından çıkan 2 kelime şöyle:

messi,messi.....ankara-mersin,ankara-mersin...:D:D

videosu:
    https://www.youtube.com/watch?v=XNY1Iw_jl3E

11. kerem52

kerem52 Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ben eski amatör kaleci olduğumdan buffon dedim! Messi'yi de nasıl abartıyorlar ya! 1.67 lik boyu var, fizik desen berbat, ergenlere benziyor tam gelişmemiş hiç... yok çalımcıymış yok bilmem neymiş! hadi o kadar iyiyse türkiyeye gelsin oynasın! ya da italyada hadi oynasın! kolay değil öyle! barcelonada barcelona olduğu için oynayabiliyor! Bu kadar abartılmasın bu oyuncu!

12. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    kerem52 abi türkiye şimdi ispanya liginden daha mı zor, hatta italya bile daha mı zor,sana örnek vereyim maradona -ki messiyle aynıdır bana göre- italyada napoliye transfer olur,hem de daha önce hiç şampiyon olmamış bir takıma,peki sonra ne olur? napoli seria A şampiyonu olur.maradona da gol kralı.yani şu günlerde en berbat futbolun oynandığı liglerden biri olan seria a'da(bu yıl şampiyonlar ligi kupasında sadce inter var, son 10 yılda da bu kupayı 1 kez kazanabildiler o da milan) hiç bir şey yapamaz diyorsun? bence yanılıyorsunuz.la liga da ingiltereden sonra en iyi oyuncuların bulunduğu lig,ronaldo,kaka,higuian,villa,aguero,iniesta,xavi,x.alonso,aduriz,fabiano,forlan,puyol,ramos,capdevila,simao....

ingiltere deseniz belki derim ama italya olmaz.

tam gelişememesinin sebebi yaşı ve geçirdiği hastalıklar olmasın??

herşeye rağmen bir o kadar da mütevazı,ronaldo gibi değil.
    her yerde bence aslanlar gibi oynar :)

Son düzenleme: 8 Nisan 2010
  13. SaGiTTaRiuS

SaGiTTaRiuS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bence Kesinlikle İniesta
    Man City ya da Chelsea patronu olsam almaya çalışacağım ilk adam
    kondüsyon teknik beceri zeka herşey var adamda
    ne dersen onu yapıyor
    tam bir görev adamı
    Ilerde İspanya'ya gitmek nasip olursa barça maçına kesin gidicem sırf bu adamı dünya gözüyle görmek için

14. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Porto dan Hulk Kesinlikle eklenmeli Ankete Adam Çok iyi :)

15. MARCELLO

MARCELLO Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    0
    Alex De Souza...................O'nun neden adı yok ?

16. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    alex de souza'nın bu ankette adı olan oyuncuların yanında yeri yok ta ondan :)))

17. göktuğra

göktuğra Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    memur
    messiyi ayrı bir kategoriye koysaydın keşke çünkü diğer fytbolcularla kıyaslanamaz insanmı değilmi şüpheli zaten :)

18. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    bu listede messi dedim ama xavinin yeri başka..bana göre barça nın beyni o..durduğu yerde dönüp 2 kişiyi bir anda oyundan düşürüp harika bir ara pası atması,30-35 metreye ayağa pas yapması,isabetli ortaları ve çok az futbolcuda olduğuna inandığım futbol mentalitesi ve adamlığı ile avrupanın en iyi orta saha oyuncusu bana göre.. onu izlemek de ayrı bir zevk

bu barçanın madridi 6-2 yendiği maç..xavi nin 5.goldeki asisti az önce bahsettiğim asistlerinden..;)puyolun kafasını da hala unutamıyorum:)
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=6r4_2uMpzKI[/YOUTUBE]

19. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Alessandro Del Piero ( Juventus ) ve Javier Pastore ( Palermo ) diyorum. Wayne Rooney ise mevki çeşitliliği bakımdan rakipsiz.

Son düzenleme: 30 Nisan 2011
  20. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

bu oyuncuların hepsi süper oyuncular,fakat en iyiler oyuncuları konuşuyorsak dep piero malesef artık çok yaşlandı, pastore ise kumaşı iyi ama üstüne çok şey koyması gereken bir oyuncu,evella hızlanması lazım, güçlenmesi lazım...Klubünün başkanı pastore'nin fiyatını 60 milyon auro olarak belirlemiş, allah rızası için hangi klüp pastore gibi kendini henüz kanıtlayamamış bir yeteneğe o parayı verir ki, yani adam milana bir gol attı diye nerdeyse messiyle kıyaslıycaktı italya basını :)
    rooney ise bence de dünya da tek,tam anlamıyla bir joker,adam sahanın her yerinde, resmen takımının 12 kişi oynamasını sağlıyor,gerçek bir lider...

bu arada lazio'lu 23 yaşındaki mauro matias zarate'ye dikkat diyorum,form istikrarını bir yakalarsa dünyayı sarsabilecek yetenekte...

SSUO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş