oxyELITE Pro ( günlüğüm )

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve krnkmdd tarafından 1 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    26. ve 27. Gün

2 gundur ilacı kestim,vucudum alıştı cunku aldıgımda ve ıdmanlarda terlemeler ve nabız artışı kesildi,yurt dışındaki çoğu forumdada aynı tepkiler mevcut.gecen seferde aynısı olmuştu 2 gun kestim + 1 gun dıeti bozdum normale döndü ilacın tepkisi 3. gunde.yarında ilacu kullanıcam.. buna dikkat etsin kullanıcak arkadaşlar bu sistemi uygulasınlar..

2 gundur kick box idmanı yaptım + kardio sanırım 3-5 gunluk ilacım kaldı bakalım kaç kilo verdik,nerden baksam 1 ay içerisinde dieti sadece 2 gun bozdum şoklamak amaçlı+tatlı krizinden =))

2. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar 3 gun ilaca ve idmana ara verdim,dieti biraz bozdum gibi oldu ama son anda toparladım =) 2 gündürde normal idmana gıdıyorum.İlacın bıtmesıne 2 gun kaldı.Kick box ıdmanı var bugun,kick box idmanının kardio olarak iyi geldiğini düşünüyorum aşırı terleme vs yapıyor.

son 2 gun kaldı tartılıp buraya paylaşıcam..

3. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    en iyi fat burner seçildi bu sene oxyelite
    umarım hakkını verir sende:D

4. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar OxyElite 'nin Sonuna gelmiş bulnuyorum ;)

97.2 kg'dan 90.2 ye düştüm bugünkü kilom.

Ürüne genel olarak bakıldığında,ilk 10 gündeki etkisi harika,hızlandırması,uyarısı,ritim artması vs. baya kendini hissettiriyor.Zaten bakıldığındada 7 kg vermişim bunun 5 kg'ını ilk 8 gun içerisinde vermişim bunu ürünü kullanan herkez söylüyor.üründe son hafta hiç kendini hissettirmedi diyebilirim.Zaten dieti bu 1 ay içerisinde ortalama 5 gün aşırı bozmuş bulunuyorum(ki) o günleri 2 ye düşürmüş olsaydım 1 kg daha vereceğime emindim..

yani kısacası ürünü kullandıgınız zamanlarda 10 gün kullan 2 gun ara ver olarak ilerleyin daha çok faydasını görürsünüz.Çoğu yağ yakıcıyı kullanan biri olarak Oxy Elite yi tek geçerim.(hydroxycut,hotRox,Lipo6x) vs aralarında en iyi OxyElite kesinlikle..Ama içerisinde uyarı oldugunu kesinlikle düşünüyorum..

yarın ölçülerimi tamamen buraya yazıcağım daha emin olucam hemde.Şimdiden Spora ve diete devam ederek hayatı Rutin sürdürücem=) Saygılar sevgiler esen kalın =)

5. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    herhangi bir ishal durumu oluçtuğumu kullanım sürecinde ?

6. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Yok yaşamadım hiç öyle birdurum.

7. redlion999

redlion999 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Bu ürünün yanında jack3d kullanılması nasıl olur? Yabancı forumlarda alınmaması gerek deniyor 24 saatlik periyotta. Bir kısmı da jack3d nin dozajı düşürülmeli deniyor.
    Haftada 6 gün spora gidiyoruz desek.
    3 gün cardiyo 3 gün ağırlık+cardiyo diyelim

1:cardiyo
    2:ağırlık+cardiyo
    3:cardiyo
    4:ağırlık+cardiyo
    5:cardiyo
    6:Ağırlık+cardiyo
    7:dinlenme

Jack3d ağırlık günlerinde OEP yi cardiyo ve dinlenme günlerinde kullansak? Hem sürekli kullanıp etkisini azaltmamış oluruz hemde bünye yorulmaz.

Protein tozunu eksik etmeyip birde creatin koyduk mu tadından yenmez diye düşünüyorum ama karaciğeri elimize almayalım ?

8. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Diğer ürünü bilmiyorum ama Oxy Elite kolay bir yağ yakıcı değil,yazdıklarımı göz onunde bulundurarak kombin etmen iyi olur,Dikkatli ol derim.

9. redlion999

redlion999 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Uyarılarınız için teşekkürler. 24 saat ara koymak en iyisi gibi gözüküyor. Amacım 70kg inebilmek.(80 kg şuan). Ancak ayda 7 kg vermek yerine 3 ayda 10kg vermeyi hedefliyorum. Bir de son bir sorum var. Bu ürünü nasıl temin edebiliriz?

10. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    internette var satanlar sanırsam,bende öyle bir satıcıdan almıştım.Yurt dışından getittirip satıyorlar var öyle sanırsam halen,internetten bakabilirsin.

11. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    ilk olarak günlüğünüzü çok zevkle okudum bunu belirtim.
    240 lık lipo 6x bitirdim ve hiç verim alamadım.
    oxy ile hydroxycut arasında gidip geliyorum.
    siz bu ilacı antreman öncesi ve sonrası kullanmışsınız
    ama boş karına ve 6 -8 saat sonra kullanın yazıor sitesinde
    birde hergün aldınızmı bu hapı
    teşekkürler

12. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    evet hergun aldım hapı okuduysan eğer aldıgım zaman dilimlerinide yazdım.

Oxy Elite derim seçiminde,ama tok tutma konusunda 1. diyebilirim iki ürünüde kullanmış biri olarak,içinde uyarıcı oldugu tartışılamaz bir gerçektir kullanan herkez bu yorumlarda bulunur zaten.Onu göz önünde bulundurarak alırsan zaten kullanım şeklinide uygularsan iyi kilo verirsin.

başarılar

ylmz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş