Ortak bütçeli ve İskontolu Ürün Alımı

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve ADANALI1980 tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Merhaba Arkadaşlar,

İş yoğunluğu nedeniyle antreman sıklığımı azaltmak zorunda kaldım. Uygun fiyatlı ürün almakta kısmen indirim sağlamak için kredi kartımdan sözünüze bonus başlatmıştım , tahahüdüm Mayıs ayına kadar devam edecek fakat ben malum supplement harcamalarını dikkate alarak harcama garantisi vermiştim ve çalışmaya orantılı olarak tüketimim de azaldı. Stok amaçlı alım yapıyorum 2 aydır.. Bugün farkettim ki bu iş böyle gitmeyecek, çünkü her ay 2 kutu artıyor bu tempoyla..
    çözüm düşünürken daha önce bu forumda özellikle kampanya dönemlerinde ortak ürün alımı yaptığım geldi.. 2-3 lü paketlerde ihtiyaç fazlası olan ürünü diğer bir arkadaşa yönlendiriyorduk..

Özetle, weider veya vpx gibi kaliteli ürünleri düzenli tüketen bir arkadaşa aylık ürün alımında bonustan alacağım iadenin bir kısmını indirim olarak yansıtmayı düşündüm. Bu rakam maksimum 20tl-25tl civarında olur.. Zira harcama sözünün aylık cezası 25 tl zaten :) Eğer olursa, bu aklımdaki sistem bir arkadaşın da bütçesine 25tl katkı sağlayacak hem de ben cezasız dönemi tamamlayacağım ve yoğun antreman temposuna geri döndüğümde yeniden sözüne bonus a başvurabileceğim..

Buradaki kilit mesele şu ki haziran ayına kadar ayda 350-500 civari ilave bir harcamaya ihtiyacım var. Düzenli ve kaliteli destek ürün alımı olan, düzenli antreman yapan biri için zaten aylık harcama bu civarda olacaktır diye düşüyorum.

Ben ürün alımlarımı bilinen 3 firmadan yapıyorum.protein-7 önceliğim.. Lafın özü, arkadaş adına alım yapıp, direk onun adresine ürünü yönlendireceğim ve ben de indirim düşüldükten sonraki tutarı havale ile alacağım.. Örnek 350tl ise toplam tutar , 325tl ödenecek..

Fiyat almak ya da pazarlık için mesaj atılmasın lütfen.. Durumu yukarıda detaylı açıkladığıma inanıyorum..

2. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Adanada misin ?

ADANALI1980 bunu beğendi.
  3. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    merhaba arkadaş , adanalıyım :) Mersin'de yaşıyorum.. Sen ?

4. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Ben adanadayim suan elimde gerekli olan şeyler var ama mayısa kadar illa elden birseyler alırım istediğim zaman mesajla haber veririm :)

5. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    tamam hemşo :) özel mesaj da attım sana..

gazo0202 bunu beğendi.
  6. Recep1970

Recep1970 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Weider premium whey varsa elinde almaya niyetim var , fiyatını ögrenmek istiyorum ?

Sayfayı Paylaş