Orta seviye sporcu için bu kombin ağırmı ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Aziz Kazancı tarafından 4 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Aziz Kazancı

Aziz Kazancı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara, Turkey
    Arkadaşlar protein tozum bitiyor o yüzden topluca bi set çekeceğim.6 ayda hem kas hemde yağ yakmam lazım iso-100 kullanıyordum 1 hafta sonra falan bitecek ve şu kombini kullanacağım.

Nutrade 500 Dalton Hydrolysed Whey Protein
    Anımal Cuts
    Aımal Nıtro
    Weider Premium BCAA Powder 500 Gr

Full protein olan diyet yapıyorum (HİNDİ - Yumurta-yoğurt-lor-sütvb.) Ekmek şeker tuz muz hiçbişey yok.
    Hergün spora gidiyorum 40 dk kardiyo ve hacim alacak şekilde ağırlık çalışıyorum günde 5 litre su içiyorum.

Bu kombin iyibir kombinmi ? 116 kiloyum kaslıyım ama baya bir yağlıyım.

Bu ürünleri ne şekilde kullanmlaıyım ?
    Bu kombin karaciğerimi yorup iflas ettirirmi ?

EDİT : Para sıkıntım yok arkadaşlar ürün beslenme vb şeyler önerebilirsiniz fiyatı önemli değil yeterki kaliteli ve benim işime yarayacak olsun

2. ottontw

ottontw Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Boy kaç?

Aziz Kazancı bunu beğendi.
  3. Aziz Kazancı

Aziz Kazancı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara, Turkey
    1.85 iri kalıplı birisiyim koca kafalıyım :)

ottontw bunu beğendi.
  4. ottontw

ottontw Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Bana sorarsan sen protein ağırlıklı dietini yapmaya devam et ve supplement kullanmaya yağları yaktıktan sonra başla şuan için erken sade l-carnitine kullan

5. Aziz Kazancı

Aziz Kazancı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara, Turkey
    6 ay içinde halletmem lazım l karnitin evimde var hardlinenın ama inanın hiçbişeye yaramıyor ama anımal cuts ağır ama kendini kanıtlamış bir ürün.

Full protein beslendiğimden dolayı spora enerjisiz giriyorum o yüzden Anımal nıtroyu tercih ettim hem Cutsla kombin açısından hemde performans artırıcı ve amino asit içeriği dolayısıyla.

Nutrade 500 Dalton Hydrolysed almamın sebebide pahalı iyidir mantığıyla gittim birde hidrolize oluşu karaciğeri daha az yorar diye düşündüm.

Xtent bcaa alacaktım spordaki hocalarım Weider her zaman Weider dediler bende weider BCAA aldım.

6. Aziz Kazancı

Aziz Kazancı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara, Turkey
  7. betreal

betreal Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Bu kadar deli gibi protein almana gerek yok sağlıklı ve güzel bir vucut için sen en azından 70-80gr sağlıklı yağlardan tüketmelisin.200-220 gr protein ise yeterli olacaktir.Kaç kalorilik bir diyet uyguluyosun bilmiyorum haliyle 2200kcal lik bir diyetse bu yağ ve protein 1600kcal ediyor geriye 600kcal kaliyor bu rakamida karbonhidratin kcal değerine bolduğunde 150 gibi bir rakam ortaya çıkıyor yani günlük bu kadar karbonhidrat almanda hiç bir sakınca yok o kadar abartmayın şu low carb işini.Supplement olarakta kesinlikle creatin öneririm.

8. Dizzzy

Dizzzy Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Şimdi bu arkadaşımız 116 kilo ve suplement olarak creatin doğru mu sence ...

9. betreal

betreal Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Neden olmasın?

10. betreal

betreal Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Neden olmasin?

11. Dizzzy

Dizzzy Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Bir daha düşün neden olmadığını anlatmama gerek kalmasın 116 kilo ve belli bir yüzde yağ oranı bir insana creatine verirsen bu arkadaşımız zaten anladığım kadarıyla kardiyo yapıyor sen bu adama bunu çat diye verirsen yada önerirsen 2 3 kilo da su tutacak bu meret bu adamda moral motivasyonu iyice düşecek ona tek artısı ağırlık olarak performans olarak etki eder başka da bir işine yaramaz ki ağırlık bazlı değilde kardiyo bazlı çalıştığı için önermen yanlış olabilir mi bilgili kişi....

12. Brewmaster

Brewmaster Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Diyet ve sporu bozmadan sabir ve disiplinle devam edersen, supplementlere gerek kalmadan saglikli bir bicimde yağ yakabilirsin. Ben sadece spor ve dengeli beslenme ile 3 ayda 20 kilo verdim. Diyetine de lifli gidalar mutlaka ekle, bu kadar protein alımı sindirim sistemi üzerinde ciddi baskı oluşturuyor.

13. betreal

betreal Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Bilgili kişi olduğumu idda etmedim ne bu saldirgan tavir onuda anlamadim da neyse Creatinin vücutta tuttuğa suyun vucutta gorunus acisindan pek etkisi olmuyo ki arkadaş enerjik hissetmediğini söylemiş bence creatin kullanmasında hiç bir sorun yok...

14. Dizzzy

Dizzzy Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Yanlış anladın kardeşim mizah olarak söyledim ben onu yanlış anlama bir tavır falan yok yani ama creatine öyle basit bir suplement değil yani öyle kafasına göre kullanıp bırakılmaz ayrıca etki de eder yüzü gözü bile şişiyor insanın yani enerjik hissetmiyorsa vitamin önerilir b12,çinko gibisinden yada pharmaton gibisinden şeyler önerilebilir bunların etkisi ve tepkisi daha iyi olacaktır yanlış anladıysan tekrar kusura bakma

15. Aziz Kazancı

Aziz Kazancı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara, Turkey
    Arkadaşlar enerjik hissetmememin sebebi vucutta karbonhidrad alımının olmaması yani spora ac acına gidiyorum mide boş vucut direk yaglardan yakıyor.Tek karbonhidrat aldığım şey arada bir leblebi yersem o erik falan yerim bide ara oğünlerde yeşil elma vucut vitaminsiz kalmasın diye.

Normal amino asit almamamın sebebi bu anımal nıtro preworkout görevide görür diye alıyorum.

Creatin hakkında bilgim yok ne işe yarar nasıl olur bilmiyorum ama kardiyo dediysem 10dk bant,10dk bisiklet,10dk eliptik bisiklet sorası mekik sırt vs vs çalışıyorum.

Ağırlık olarakta sanki hacim alacakmış bir insan gibi ağır çalışıyorum zayıfladığımda kollarım incelmemesi için yapıyorum.

Şu yukarıdaki ürünleri yazdım işte onlar gelince başlayacağım.

Birde uykusuzluğa çözümünüz varmı ? Sabah 5 öğle 2 yatıp kalkıyorum bu durumdan çok rahatsızım,gece olunca bide açlık bastırıyor zaten.

16. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    sadece protein tozu, kreatin, omega3 takviyesi al. agirlik calis. vucudun dinlenirken buyur, haftada 5 gun cok fazla gibi.

betreal bunu beğendi.
  17. UNS

UNS Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba, antrenman yaşını bilmediğimiz için ondan bağımsız yorum yapacağız mecburen.
    Endomorfik özellikler taşıyorsun okuduğum kadarıyla. Bahsettiğin bu 4 lü supplement kombini senin genetik potansiyeline daha yakın antrenman yapabildiğin zamanlarda daha çok işine yarayacaktır. Şu aşamada böbrek ve karaciğerini yorar. Öğünlerine kaliteli karbohidrat da ekle derim. Kardiyo kısmında da intensiv interval tercih edebilirsin...

Sayfayı Paylaş