1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Orantısızlık genetik olabilir mi

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Harykewell tarafından 24 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Harykewell

Harykewell Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar, 1.5 yıldır bu sporun içindeyim ve sağ ve solum arasında inanılmaz hacim ve şekil farkı var.özellikle sol göğsümde pect.minör adı verilen kasın genetik olarak olmadığını düşünüyorum.çünkü sol meme uvu boşta kalıyor sağ göğsüm diğerinin iki katı gibi duruyor.
    Ayrıca sol tricepsin medial heas kısmıda neredeyse hiç gelişmemiş ve biceps dıştaki başı yine 0 diyebilirim.Denemediğim sistem kalmadı hatta sol kolumda daha rahat bile ağırlık kaldırdığımı söyleyebilirim ama bu hacim farkı bütün hevesimi kaçırdı . Bir tişört giyiyorum sağ tarafım tam otururken sol taraf emanet gibi duruyoe bu bütün hevesimi kaçırıyor. Altta sadece sağ ve sol kol farkını paylaşacağım sizce de bu fark genetik midir? Genetikse ki ben öyle düşünüyorum düzelecek gibi duruyor mu? Bu arada arada 1.3 cm falan var ama dünyalar gibi görünüyor

Ekli Dosyalar:

2. eehfe4

eehfe4 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Hocam baya bir yağlısın önce bir yağ yak sonra çok temiz hacim al.
    Yağ vücüuda dengeli dağılmadığından öyle gözüküyor olabilir.

3. f3v0

f3v0 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    aynen katılıyorum

4. firatozturk

firatozturk Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kasların birbirlerinden büyük veya küçük olması genetik değildir düzeltilebilir ancak buradaki orantısızlık başlama noktaları. Maalesef genetik bir durum. Ama arkadaşların da dediği gibi yağ oranınızı düşürürseniz bu daha da ortaya çıkacak kafanızı takıyorsanız bilginiz olsun. Kimsenin sol ile sağ tarafı eşit değil olamaz insanlar simetrik varlıklar değildir çünkü. Hevesinizi kırmasın siz elinizden geleni yapın zaten spor yaparak diğer insanlardan farklılaşıyorsunuz varsın diğer kolunuz da 1.3 cm küçük olsun. Büyür dostum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfayı Paylaş