Orantısız vücut yardım

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve M_JaiWhite tarafından 21 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. M_JaiWhite

M_JaiWhite Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Vücudum aşırı orantisiz durumda şöyle anlatiyim kısaca. Belimden yukarısı (spor yapmayan birini dusunursek) normal bir sıkıntı yok ama belimden hemen assagilara dogru ozellikle kalca ve bacagin ustu aşırı kalın.Giydiğim her kiyafet bu yuzden beni oldugumdan kilolu gosteriyor.Bu konuda ne tavsiye edersiniz?

2. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    bir fotoğraf atsaydın duruma göre öneride bulunurlardı

3. impossible34

impossible34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende de tam tersi bacaklarım zayıf üst bölgemde yağlanma var sanki bu bacaklar bu üstün değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. yerlerkaymiyoyalniz

yerlerkaymiyoyalniz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle bacaklarınız kiloluysa normal kilolarda yüksek tekrarlı, çalışmalarınıza devam ederek bacaklarınızı inceltebilirsiniz, durum başkası için kol eşitsizliği ise dumbell ile çalıştığınız zaman aynı hareketi sadece 2-3 tekrar fazladan zayıf olan kol ile çalışmak aradaki farkı ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır.

5. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Dedikleriniz geçerliliği olmayan argümanlar malesef.Bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur.Vücut ihtiyacı olan enerji açığını kapamak için istediği bölgeden yağı seçip yakar.Bunu genelde topuklardan ve boyundan başlayan sıkışma işlemi gibi düşünebilirsiniz.En son karın bölgesi kalır.Bacakları inceltmenin tek yolu düzenli bir diyet ve antrenman programıdır.
    Kas eşitsizliklerinde ise unilateral çalışmalar önerilir.Örneğin bir bicepsi diğerinden güçsüz olan kişiler,biceps curl yerine dumbell biceps curl yaparak bu açığı zamanla kapatır.Bu ikili kas grubundan bir tanesine fazla tekrar/fazla ağırlık ile stres yüklemek,yine kas eşitsizliklerine sebep olur.
    Bu sebeple rica ve istirham ediyorum,bilgimizin olmadığı konularda tavsiyeler vermezsek forum daha yararlı ve karşılıklı beyin fırtınalarının olduğu bir platforma dönüşebilir.

abseto bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş