optimum whey protein sivilce ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve EkmekPilav tarafından 4 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. EkmekPilav

EkmekPilav Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    [​IMG][​IMG]
    Merhaba hergun 1 2 litre sut ictigim icin sirtimda sivilcelenme baslamisti ama bu kadar degildi protein almaya baslayinca bu kadar cogaldi bunun onune gecmek icin proteini birakma disinda ne yapabilirim vucudumda baska yerde yok sadece sirtta ?[​IMG] [​IMG]

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    proteinden kaynaklı olmayabilir. ama olabilir de. bir arkadaşıma optimum önermiştim o da bana optimum bende sivilce yaptı demişti. en iyi tedaviyi dermatolog uygular. yani en iyi bilgiyi dermatolog verecektir.

3. akkss

akkss Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    Bende de oldu. Bünyeye göre değişiyor

EkmekPilav bunu beğendi.
  4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    tabi ürünler bünyeye göre değişiyor. dediğim gibi bir arkadaşım kullanırken çok sivilce yapmış optimum ama ben senelerdir kullanıyorum hiç yan etki yaşamadım. adam hardline'ı rahat rahat kullanıyor ben bir yudum hardline içtim saatlerce midem ağrıdı midem sıkıştı terledim. ya ham maddeden yada tatlandırıcılardan belki de koruyuculardan bilemiyorum artık ama keşke öğrenebilsem. belki ham maddedendir diye gittim ekonomik ve güzel olan supplementler yerine bir ton para harcadım optimum aldım. riske girmek istemedim çünkü supplementler de volac kullanıyor hardline da.

5. akkss

akkss Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    İkisinin de volac kullanması supplementler.com whey in de sizde yan etki yapcağı anlamına gelmez. Ham maddeler aynı ama belki de hardline'nın kendi kattıkları maddelerden dolayı etki yapıyor.

Sayfayı Paylaş