Optimum Opti-men

Konusu 'Vitaminler-Mineraller-Eklem Destek Ürünleri' forumundadır ve erd123 tarafından 23 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 73
    70,9%
  2. Orta Karar

oy sayısı 20
    19,4%
  3. Başarısız

oy sayısı 10
    9,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 100 üye.
  1. stan09

stan09 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Anlamadigim sey multivitamin kullanirken pek etkisini goremedim diyen arkadaslar var beyler nsl bir etki bekliyorsunuz ki? 2 kutu 180 lik bitirdim vitamin dedigin kokar icinde 75 vit. Ve mineral var. Gunde 1.5 saat fitness 1 saat kosu yapiyorum bitkinlik hissetmiyorum.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Winchenzo

Winchenzo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    beyler yurt dışında yaşıyorum 2 yıldır ürünü kullanıyorum geçen sene çok verim aldım smdi dtekrar başladım fakat işerken sarımsı cıkardı artık çıkmıyor ve bi etkisini de göremedm fazla 3 tane alıyordum 1 tane kahvaltıdan sonra 2 tane idmandan sonra acaba ürün sahteye dönüşmüş olabilirmi çok iyi bir ürün bu arada !

3. teyfik

teyfik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum etkisini ilk aldığımdan beri hissettim. Performansta %67 lik bir artış oldu. Yorgunluğu %87 ye kadar azalttı. Ya kimi kandırıyoruz, vitaminden ne bekliyoruz. Enerji mi veriyor hayır. Ne etkisini göreceğiz ki. Kreatin monohidrat deseniz anlarım, hadi omega 3 deseniz zihinsel rahatlatıyor anlarım, bcaa deseniz hamlığı alıyor vs ona da hak veririm de. Kullandın ne bekliyorsun vitaminden. Bir de tavsiye etmiyor. Karaciğerde gezinmiş de görmüş sanki adam biyotinin vücudunda gezdiğini gezmediğini hissediyor pes. Zaten birçoğu idrarla atılıyor. Kalmıyor ki vücutta.

Ginseng gibi içerikler bulunduran multivitaminlerde direnç bi hareketlilik olabilir beyin sapında serotonin düşürür bişey yapar antidepresan gibi bi etkisi olur da anlarım. Opti men diyoruz. Multivitamin diyoruz yapmayın beyler protein tozunun üstünde b6 ile kullan diyor aminoda öyle diyor karbonhidratta b1 ile kullan diyor. Seni salonda coştursun diye değildir heralde. Protein sentezine katkıda bulunsun, toparlanmaya yardım etsin falan filan. Zaten dinlenme süresini kısaltmak isteyen adam anabolik steroid kullanır.

Ürüne gelince kokuyor, ne hardline ın glucosamine chondiritin kadar büyük değil boğazda (benim) takılmıyor. Hatta zannedersem pharmatondan da küçük supradynin ezilmişi gibi.
    Başka bir tecrübeme gelince kutuyu açarken düşürdüm 1 taneyi benim jackrussell kaptı hemen alamadım ağzından. Köpek hala yaşıyor. Bazen elini böyle havaya kaldırıp gel gel gibi bir şeyler yapıyor zannedersem b12 ve pridoksinin vücudunda gezinmediğini hissettiğinden pek bi etkisini göremedi o da. Tavsiye etmiyor.

Winches919 bunu beğendi.
  4. sedanter

sedanter Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    izmir
    Ürünü satın alabileceğimiz bir internet site bilen var mı? Bilinen tüm sitelere baktım neredeyse ürün stoklarda yok maalesef.

5. teyfik

teyfik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Ben bi subeden aldım sitesinden kaldirmislar ürünlerin skt yaklaştığı için. 4 ay kalmis bitiririm ben onu deyip indirimli fiyattan aldim. Sanırım tek bir toptancı dağıtıyor hepsine aynı anda gelip bitiyor. Fiyat konusunda da beraber hareket ediyorlar mesela supplement sitesinde son kullanma tarihi yaklaştı diye indirim yapıyorlar garibim küçük işletmeler de indirim yapıyor ama onların sattığı skt 2017. Üzülüyorum onlara ben hep.

6. sedanter

sedanter Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    izmir
    Distirbütörü aradım bende yakın zamanda tekrar gelecek diyorlar ancak maalesef net bir tarih veremiyorlar.

Bu durumda MusclePharm Armor-V almaya karar verdim, içerik olarak da gayet iyi.
    Ancak içeriğinde ki çinko, magnezyum ve Omega 3-6-9 oranı ekstra takviye almayı gerektirmeyecek kadar yeterli mi bilemedim.
    Yeterli ise ZMA ve Omega 3-6-9'a ayrıca para vermeyeceğimizi düşünürsek avantajlı bir ürün oluyor

7. teyfik

teyfik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Omega 3 6 9 bilmiyorum da ben omega 3 kullanıyorum yalın çünkü diğerleri birçok yemekte var omega 3 zor bulunuyor balıkta tohumda vs. Vücutta omega 3 azaldığı zaman beyin omega 6 ya geçiyor ozaman da inflamasyon (ödem iltihap) depresif durumlar görülüyor. Zaten amacımız eklemde kasta inflamasyonu azaltmak değil mi? İşi abartanlar tnf iğnesi vuruyor bağışıklık baskilayici. t hücreleri tutup iltihaplanmayi ağrıyı yapan hücrelerin iletişimini kesiyor. Romatizma için iyi de protein barlardaki omega 6 yi dengelemek için 2 softjel omega3cap yeterli bence de sorunuz için diyorum günlük 2000mg balık yagi yazıyor üstünde. Kompleks vitamin değerleri %200 %300 vs yazıyor optimende alacağınız ürün de misli misli karşılar üzerinde yazdığı gibi kullanirsaniz

8. taotekno

taotekno Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sanırım bu ürün artık Türkiye'ye gelmiyor. Yorumlarından okuduğum kadarıyla da iyi bir ürünmüş. Acaba bunun yerine önerebileceğiniz(animal pak hariç) aynı ya da yakın kalitede bir ürün var mı? Şimdiden teşekkürler

9. pumptheiron

pumptheiron Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Şuan kullandığım bir ürünü önerebilirim kardeşim.Denemeni tavsiye ederim bir araştır.

https://www.vitaminler.com/urun/natures-supreme-multivitamin-for-men-60-kapsul-7086

10. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Opti-men ürününü daha önce TR'de satılırken kullanmıştım fakat abartıldığı kadar iyi olduğunu düşünmüyorum. Yukarıdaki arkadaşın önerdiği Nature's Supreme markasının içeriği oldukça iyi ve içeriği bildiğim kadarıyla patentli bir içerik. Ayrıca içerik çeşitliliği de çok iyi bu yüzden Nature's supreme multivitamin for men seçtim ve oldukça memnunum . Nature's supreme ürünleri patentli hammaddeye sahip içerikleriyle son zamanlarda her yeni çıkardığı ürünüyle gerçekten göz kamaştırıyor. Ayrıca içeriğinin Yeditepe Üniversitesi AGAM tarafından test edilip onaylanmış olmasıda bir diğer artısı. Kısacası bu ürün yerine Nature's Supreme markasının ürününü gönül rahatlığıyla deneyebilirsin.

11. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    bende diğer arkadşalara katılıyorum ns multıvitamin ile yanına omega3 harika kombin olur .

12. cekhemir

cekhemir Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    içerigi cok güzel gözüküyo bugune kadar görmedim hiç biryerde alabilcegim veya gidip elden bakabilcegim biyer varmı ?

13. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    TR'de yok diye biliyorum.

14. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    trde 2 yıldır yok diyebilirim.. yurtdışında satılıyor , amazonda vs. görünüyor ama giriş - çıkışı sorun olabilir

Sayfayı Paylaş