Optimum Nutrition Sahte mi Değil mi ?

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve C-MURDER tarafından 22 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. C-MURDER

C-MURDER Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Konuyu nereye açacağımı bilmediğimden buraya açtım. Öncelikle merhaba.

Supplementler.com dan on gold standart whey aldım double rich olanından ve proteini içtikten sonra shakerı yıkamayınca bir koku falan olmadı ayrıca 300ml su ile karıştırınca sanki sadece su içiyormuşsunuz gibide bir tadı var. Bu beni sahtemi değilmi diye düşündürttü sonra supplementler hakkında herkes güvenilirdir diye bahsedince aklıma yine internette gördüğüm bulgar üretimi wheyleri getirdi.

Böyle düşünmemin sebebi ise ON bu konuda teknolojik ilerlemiş koku falan yapmıyor tozları desem Vitamin mağazasından Gainerını almıştım muz aromalı kokusu 1 ay geçmiyor shakerdan ama protein tozu hiç kokmuyor. Bu ürünü kullananlar bilgi verebilirse çok sevinirim.
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Mayıs 2017 ---
    Konuyu direk supplementler bölümü varmış oraya açtım adminler kilitlerse sevinirim.

2. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba dostum,
    Firmamız adına, ürünlerimizde sahtelik olmadığının garantisini verebiliriz. Bu konudaki sorun veya şikayetlerini her zaman müşteri hizmetlerimiz ile paylaşabilirsin.

3. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Ayrıca, bu konuyla ilgili güzel bir yazı var. Okumanı tavsiye ederiz.
    Link: https://blog.bodyforumtr.com/sahte-supplement-nasil-anlasilir/

4. engin85

engin85 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Supplement siz ****** dan almiyor musunuz optimum tozlari ? Eger oyle ise nasil garanti veriyorsunuz ki ? ****** un bulgar mali içi boş tozlari getirdigini hepimiz biliyoruz, su sahtekarlara kefil olmayın bari.
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Temmuz 2017 ---
    Supplement siz ****** dan almiyor musunuz optimum tozlari ? Eger oyle ise nasil garanti veriyorsunuz ki ? ****** un bulgar mali içi boş tozlari getirdigini hepimiz biliyoruz, su sahtekarlara kefil olmayın bari.

5. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    bu konuda çok basit bir yöntem var ithalatcı firma...gümrük belgelerini burada paylaşabilir bu forum türkiyenin en büyük takip edilen formu madem bu kadar samimiler. benim bildiğim ON tr distribütörü iki tane biri GNC biride ******. ağırlıklı diğer siteler ******un getirdiklerini satıyor. ******un bu belgeyi paylaşması cokta zor değil sonuçta ortada bir idda var ve malına kefil oluyosa bu herkesi rahatlatır.

Gansta bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş