Optimum Nutrition Pro Complex

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve diez tarafından 14 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok Başarılı

oy sayısı 15
    60,0%
  2. Orta Karar

oy sayısı 6
    24,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 4
    16,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Optimum Presents:
    Pro Complex

Muscle Building Protein Mix!

(ürünün kutusunun son hali budur..)

PROFESYONELLERİN PROTEİNİDİR.
    13 gramdan fazla BCAA. Laktaz ve sindirim enzimleri(Aminogen içerir). gramından fazla Glutamin,glutamine peptide.

KALİTELİ PROTEİNLER = KALİTELİ SONUÇ.
    Optimum Nutrition’un Pro Complex APS ;Çeşitli kesilmiş süt ve yumurta proteinlerinde biyoaktif karışımların izolasyonu,toplanması ve değişimlerini hesaba katan modern işlem tekniklerinin mükemmel sonucudur.Ion-Exchange Whey Protein Isolates,Cross Flow Microfiltered Whey Protein Isolates,Ultrafiltered Whey Protein Concantrate,Hydrolyzed Whey Peptides,Glutamine Peptidets ve yumurta albüminin özel karışımı kullanarak 55 gramlık bir miktar temin eder.
    Neden Multi-Protein kullanılmalı.?
    Profesyonel ve ciddi sporcuların bildiği gibi ,bütün proteinlerin farklı birer amino asit profili vardır.Whey proteinler ,özellikle 3 BCAA(Branched Chain Amino Acids:L-Leucine,L-İsoleucine ve Valine)açısından zengindir.Yumurta albümin;L-Argİnine,L-Cristine ve L-Methionine gibi sülfür içerikli amino asidlerde bol miktarda bulunmaktadır.Hydrolyzed Whey Peptidete’ler;Glutamic acid te bolca bulunur ve L-Trytophan’da doğal olarak bulunur.Multi-protein kaynaklarını birleştirirsek,Pro-Complex APS,her bir amino asit profili sunması ve sonuç vermesi konusunda en iyi sonucu sağlar.

PRO-COMPLEX APS’Yİ KULLANMAK İÇİN DİĞER SEBEPLER:

• Pro-Compleks APS,Laktoz içerir.(Sindirimi daha kolay olan Laktozun bileşiklerine ayrılmasında yardımcı olan enzim.) -Pro-Complex APS,her dozda 8 gr Glutamine ve 13 gr BCAA verir.
    • Pro-Complex APS,her dozda geniş kapsamlı bir vitamin,önemli mineraller ve patentli sindirim enzimi Aminogen’in karışımını temin eder.
    • Pro-Complex APS,biyoaktif mikroparçalar içerir.Glikomakropeptide’ler (GMP),Laktalbümin,B-Laktoglobülin,Laktoferrin ve Laktoperoksidaz gibi.
    • Pro-Complex APS,kaşıkla kolaylıkla karıştırabilinir.Blender gerekmez.
    • Pro-Complex APS,içeriğinde temel vitamin ve minerallerin bulunması.
    Sportif yaşantısında, Profesyonellik yaşayan sporcuların daha güçlü ve daha büyük ölçülü kaslara sahip olmak isterler.Her zaman idealleri en iyisinin en iyisi olmaktır. Bu ideallere ulaşamayanlar her zaman geri planda kalır.İşte bu hayalleri gerçekleştirecek olan sizlere, Optimum Pro-Compleks i sunmaktan kıvanç duyarız. Bu idealiniz ulaştıracak en yakın dostunuzdur.
    Sportif kullanımı: Sabahleyin 1 kaşık ve idman sonra 1 kaşık ölçüyü,su veya dilediğiniz bir sıvı ile karıştırarak için.

PeNa, sthammer, yakuza35 ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  2. Asil

Asil Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bir süredir protein araştırması yapıyordum. Kendim için yağ oranı en düşük proteini arıyordum. Bu aramayı genelde dünya çapındaki forumlarda yaptım ve sonuç olarak ON Pro Complex bir adım öne çıktı gözümde. Bunun alternatifi olarak Weider CFM düşünüyordum ama gördüm ki uluslararası forumlarda Weider pekde ön planda değil. Sonuç olarak bu ürünün siparişini vermeyi düşünüyorum. Benim amacım da herkesinki gibi temiz bir iş çıkarmak o yüzden titiz bir şekilde araştırma yapıyorum. Sizlerin de bu ürün hakkında yorumları benim için önemli.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    dediğin gibi yabancı forumlarda çok met edilen bir ürün..
    birden fazla protein çeşidini ihtiva etmesi benimde ilgimi çekmiyor değil..
    whey isolate, whey concentrate ve yumurta beyazı proteini (egg albumen)

4. desperados

desperados Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pc operatör
    Yer:
    istanbul
    Ürün www.bodybuilding.com da 5 LBS ulaşım dahil 155 Ytl arkadaşlar bu arda bir sorum olacak. türkiyeden kredi kartı geçerlimi acaba bende world card var. iyi çalışmalar .dumbelllls

5. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    karışık protein yapısına sahip bu ürün de whey gibi hzılı emiliyor mudur ? ya da ne kadar sürede hazmediliyordur ? bilen var mı acaba ?

KK

6. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0

bb.com dan alışveriş yapmayalı çok oldu. Benim en son olarak bildiğim kadarıyla Türkiye den kabul edilemiyor fakat kendini bb.com a akredite ettirebilirsen sana bir şans tanıyorlar eğer ingilizcen yeterliyse..

saygılar...

7. desperados

desperados Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pc operatör
    Yer:
    istanbul
    Bilgiler için teşekkür ederim. En ingilizcem iddalı değil. Ama forumlarında bodyspace lerinde baya aktifim paylaşımlarda bulunuyorum. Bilmem ne kadar kendimi kabul ettirebilirim ama kredi kartı bilgilerimi girdiğimide acaba gelme şansı varmı ? 100 dolar ve 5 kilo sınırını aşmadığım sürece malım gümrükte takılırmı bu oranların şu an güncel hali nedir bilemiyorum ama yurtdışından almak istiyorum bu ürünü türkiye piyasasında pek yaygın değil. bench_O

8. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    bu konuda bilgisi olan yok mu acaba ?

9. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tecrubeli arkadaslara bir sorum olacak. su an no-explode kullanıyorum. kilo alımı ve hacim icin bu urunun yanında pro-complex mi tavsiye edersiniz yoksa animal pak tarzinda bir supplement mi? tesekkurler

10. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93

no idman icin, animal bildigin kompleks vitamin turu,
    pro-complex de protein. kilo alimi icin hicbirisi degil, serious mass lazim gelir

11. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    serious dan daha iyisini kullandım abb extreme xl ama yinede pek bi fayda goremedim, kaldıki abb nin icinde karbo protein creatin ve glutamin var. tabi daha iyi oldugunu soyleyen ben degilim, cevremdeki deneyimli insanlar. bakalım bi de onu deneyelim

12. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    dedigin urunu ilk kez duyuyorum, insallah onu da deneyimli insanlar tavsiye etmemistir. supplement awards vs siteleri oluyo emin degilsen optimuma oradan bakabilirsin.

mg_bat bunu beğendi.
  13. mugo66

mugo66 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ressam
    Yer:
    istanvul
    Amino asit+ l-glutamine+bcaa+protein

merhaba arkadaşlar sizleri dikkatimi çeken ve bir çoğunuzun tanıyınca kullanmak isteyeceği bir complex ürünle tanıştırmak istiyorum forumda ürün daha önce tanıtılmış sizlere daha geniş bir anlatım ve geliştirilmiş halini sunmak istedim. manası ile aradığımız birşey.

OPTİMUM NUTRATİON PRO COMPLEX

Farklı protein kaynaklarının farklı amino asit profilleri ve farklı kullanım katsayıları olduğu için Pro Complex TM Geliştirilmiş Protein Sistemi (APS) , 8 farklı amino asiti birleştirerek- kas gelişim potansiyelinizi artırmak için daha güçlü bir kombinasyon sunuyor.

Peynir altı proteini izolesi, Yumurta Albümini, Hidrolize proteinleri ve serbest formda amino asitleri birleştirerek, emilim oranları yüksek ve amino asit profili benzersiz bir protein geliştirdik. Pro Complex (APS)&' nin her servisi ticari olarak elde edilebilen en pahalı kaynaklardan elde edilmiş 60 gram protein sunuyor. Yani kısacası sizi bir sonraki seviyeye taşıyacak formül.

Pro Complex Protein Karışımı'nın avantajlı içeriği:

Pro Complex, iyon değişimli Peynir altı protein izolesinden, Çapraz akış mikrofilitre edilmiş Peynir altı suyu proteininden, Yumurta Albüminden, Glutamine Peptitlerinden, Peynir altı peptitlerinden, L-Leucine, L-Isoleucine ve L-Valine' den meydana gelmiştir.

- Her serviste 14 000mg&'den fazla BCAA
    - 10 000mg Glutamine&Öncüleri
    - Vitamin ve Esansiyel Minerallerden bir karışım
    - Her servis 250mg patentli emilim sistemi Aminogen içerir
    - Daha kolay bir laktoz emilimi için laktaz içerir
    - Bioaktif Mikrofraksiyonlar içerir, a-Lactalbümin, Beta-Laktoglobin, Laktoferrin ve Laktoperioksidaz
    - Kolay karışımlı. Blendır gerekmez

Arkadaşlar dikkatinizi çektiğini zannettiğim nokta 14.000 mg bcaa ve +10.000 mg glutamine ve türevlerinden oluşuyor. buna ilaveten içindeki geniş amino asit içeriği ile dikkatleri çekiyor. birçoğumuz amino asit, glutamine ve bcaa olarak çeşitli suplementler kullanıp kombine yaparız ve maliyet bi okadar artmış olur ama herkeste para sizin kadar çok deil (bende dahil) onun için dikkatleri bu yöne çekmek istedim

tam olarak doğrumu biliyorum bilmiyorum ama bugüne kadar içinde tek başına 1 serviste +10.000 mg olan bir glutamine veya 14.000 mg lık bir bcaa görmedim ayrıca tek serviste 60 gr lık bir protein vermesi bana göre 10 üzerinden 10 alacak bir ürün olduğunun göstergesidir. (yabancı sitelerde 10 üstünden 9 vermişler, bana göre insan fakir olupta bukadar içeriği bir arada bulunca tam bize hitaben diye çok seviniyor benim 10/10 vermemim nedeni bu ) :D

ayrıca hacim çalışmalarında ağır antramanlardan sonra vucudun ihtiyacını sonuna kadar karşılayacak bir ürün

aminoasit+L-glutamine+bcaa+protein=paranızın büyük kısmı cebinizde kalsın diyerek bu kriz döneminde bomba etkisi yapcak bir ürün diyorum.

herkese slmlar

Ekli Dosyalar:

Despo bunu beğendi.
  14. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    ben bunu kullanmıştım vakti zamanında ve urun cok cok iyidir. daha sonra internet siteleri dısında bunu satan yer gormedim. dymatize elite gourmet , myofusion , syntha 6 , black infusion , combat powder gibi muadilleri vardır. oldukça başarılı urunler hepside. almayı dusunenlere şiddetle tavsiye ederim. gun içinde ogun aralarında tuketmek için birebir. ama şuda var antrenman sonrasında 1 servis yetmez 2-3 servis almak gerekebilir.

dolayısıyla bu urunumuzu antrenman sonrası için kullanmayıp post workout supp. olarak %100 whey yada amino asitle kombine etmek daha yararlı olur dusuncesindeyim...

15. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Bu siteden alacağımız ürünlerin Türkiye'ye ulaşımı söz konusu mudur?

16. DjMaJeRe

DjMaJeRe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Türkiyede bulamadım hiç bir yerde, nereden temin edebiliriz ?

17. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    ürün içerik açısından oldukça zengin ,1 servis 2 ölçek 68 gram olarak belirtilmiş kullanım açısından çabuk bitecek bir ürün gibi.
    Türkiyede satışa sunulursa ve fiyatı uygun olursa alıp deneyebilirim

Sayfayı Paylaş