Optimum Nutrition - Hydro Builder

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve GT tarafından 17 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Sizce Nasıl Bir Ürün ?

1. Berbat

6,0%
  2. Orta Karar

29,5%
  3. Çok İyi

64,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 96 üye.
  1. Rhea

Rhea Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    350ml suya silme 1 olcek (kendi olcegi ) ben bu sekil kullaniyorum, kivami gayet iyi,

2. -Parliamo-

-Parliamo- Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ataşehir/İstanbul
    Bu ürün biraz kafa karıştırıcı, 100 g değerlerine bakıldığında Optimum Gold Standard 78,5 gr protein içeriyor
    Hydro Builder 100 gr profili 67.5 gr
    Aradaki fark Creatine olması, oda ''52'' gr toz kullanıldığında 5 gr creatine almış oluyorsunuz :)
    Günde 2 servis kullanılsa ortalama 5lbs için 22-24 gün dayanabilecek bir ürün.

Nedir bu ürünü iyi yapan ? Kullanmadım bilmiyorum gerçekten.

3. Rhea

Rhea Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    30 gr pro 5 creatine 2.5betaine 13.5 essential amino asit, icerik bu sekil hocam sadece pro +creatine sekilinde degil,

4. -Parliamo-

-Parliamo- Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ataşehir/İstanbul
    Merhaba,

Ben bu ürünleri satan 3 harfli şirketin çalışanıyım.
    Siz benim demek istediğimi tam anlayamadınız, 30gr protein kaç gr toz da var biliyor musunuz ? Siz ürünün üstünde yazanı söylemişsiniz, tam bir kandırma taktiği.
    Hemen ben size soyliyeyim
    30gr tozda 20gr protein var. ''52gr'' tozda ise sizin söylediğiniz değerler 35.1 gr protein 5 gr creatine vs.
    Yani hydro buider'da fazla toz kullanıp fazla protein almış oluyorsunuz.
    Bu ürün tek başına yeterli gelmez ekstradan bcaa almak gerekir, dolaysıyla gold standart yerine bu ürünü almak akıl karı değil, Bence.

5. Rhea

Rhea Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18

haklisiniz aslinda bende ufak bir hesap yaptim,
    ayni paraya normal whey + 300 gram creatine alip. gunde 2 olcek kullanir isek yaklasik 40 gun idare eder
    ve daha fazla fayda saglayabilir gibi gozukuyor,
    kutudan bittikten sonra normal whey donecegim :)

-Parliamo- bunu beğendi.
  6. kdundar

kdundar Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    İyi de arkadaşlar protein dağılımına neden bakmıyorsunuz, bu iki ürün birbirinin alternatifi değil ki...

Gold standart - whey protein, konsantre, izole ve whey peptide içeriyor
    Hydro builder - complex protein, hidrolize,izole ve konsantre whey, micellar casein ve hidrolize yumurta albumen.

Gold standartı illa birşeyle karşılaştıracaksanız hydrowhey ile karşılaştırmak sanki daha doğru diye düşünüyorum.

Hydrobuilder ise mp combat, mt phase8, bsn syntha 6, rc proantium, tarzında farklı sürelerde emilim gösteren protein kaynakları içeriyor...

7. HüseyinDurgut

HüseyinDurgut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    isviçre
    Hydro Builder burada (İsviçre) 1040 gr 65 Chf (isviçre frangı). Yapılan yorumlar genellikle olumlu, çok fazla supplement kullanmak istemiyorum. Yalnız içindeki creatinden dolayı sürekli kullanımı uygun değil sanırım. Gün içerisinde herhangi bir whey protein ile nasıl kombine etsem daha sağlıklı olur?

8. musclefreak81

musclefreak81 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Ben şuan kas kütlesi kazanmaya çalışıyorum. Kilo 70 hedef 75. Yağ oranım 16,5 hedef 15 altı. Boy 1,77.
    Şu anda sabah on %100 whey, Antrenman sonrası racon yarım saat sonra hydro builder, Yatmadan önce on kazein kullanıyorum. pek ekonomik olmuyor tabi ama sonuç alabilecek miyim merak ediyorum bu kullanım ile. Gelişmeleri yazarım.
    Kullanım önerisi olan varsa yazarsa memnun olurum.
    Not: pre workout'ta kullanıyorum bunlara ek toz bcaa var onuda ant öncesi alıyorum. Glutamini kazeine karıştırıyorum. Bir de gaspari aminomax 8000 aldım ancak kapalı duruyor. Onu da şubat başı başlamayı düşünüyorum... Biraz fazla ürün kullandığımı düşünüyorum.
    Ama hepsi de gerekli gibi geliyor. Önerilerinizi bekliyorum... Özellikle recon hydro konusunda kafam karışık ikisi birden fazla mı acaba?

9. musclefreak81

musclefreak81 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar bir önceki mesajıma herhangi bir yorum gelmedi. Güncelleyeyim... Recon bitti. Hydrobuilder a devam + ant öncesi ve sonrası için vitargo aldım. serious mass hakkında iyi yorumlar duyuyorum ama o da çok çabuk bitiyor yani maliyetli. Supplemntleri baya bir azaltmaya karar verdim. Kazein bitince kesin keseceğim. Amino bitince almayacağım. Assault u da keseceğim.

Sabah whey ant öncesi vitargo+bcaa ant sonrası vitargo + hydrobuilder + bcaa gece yatmadan glutamin toz (bitince bunu da keseceğim) bir süre bu şekilde denemeyi düşünüyorum...
    Var mı yorumu önerisi olan?

10. HüseyinDurgut

HüseyinDurgut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    isviçre
    musclefreak81, senin de dediğin gibi baya çok ürün kullanıyorsun. Ne kadardır bu kadar ürün kullanıyorsun ve hiçbir zararını gördün mü?

11. musclefreak81

musclefreak81 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Kısa süredir Hüseyin bey 2 ay daha dolmadı bu yoğunlukta... Bitenlerin yerine almıyorum artık. Sadece whey, vitargo, amino devam etmeyi düşünüyorum bir süre...
    Şu ana kadar faydadan başka bir şey görmedim ama uzun süreli kullanımın sakıncalarını tecrübeli arkadaşlardan dinlemek lazım...
    Benim anladığım amaca uygun ürünleri kullanmak optimum fayda sağlıyor ve bu da her alanda olduğu gibi tecrübeyle oluyor...

12. xaqisium

xaqisium Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    7-8 ay kadar önce bu ürünü kullanmıştım. Bol su tüketmeme rağmen bende ciddi böbrek ağrısı yapmıştı. Nedenini bilmiyorum ama sadece bu ürün bende bu etkiyi yaptı...

13. turqo34

turqo34 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    ürünü alacağım. fakat içerdiği kreatin kafamı karıştırıyor. her bir serviste 5 gram kreatin var. daha önce hiç kreatin kullanmadım. 2 gün arka arkaya kreatin almanın sakıncalı olduğunu söyleyenler var. bu ürünü 2 gün peş peşe kullanmak kreatin açısından bi problem yaratır mı?

14. turqo34

turqo34 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    aldım. dün ilk kez kullandım. şu ana kadar optimum %100 whey'den başka protein kullanmamış biri olarak söyleyebileceğim tek bir şey var. tadı gerçekten çok kötü. bi kere çok şekerli. neden bu kadar çok tatlandırma gereği duymuşlar anlamak mümkün değil. ben şekerli çay, kahve bile içemem. yanlışlıkla bir yudum alsam kusacak gibi olurum. kıvamı da çok katı. yarım litreden fazla su katmama rağmen kıvamını inceltemedim. kokusu desen içimi kaldırıyor. keşke önce denemek için küçük paketlerinden alsaydım diyorum şimdi kendi kendime. ben gittim en büyüğünden aldım. siz siz olun denemeden almayın.

içeriğinin harika olduğunu ben de biliyorum. optimum nutrition'a marka olarak güvenim sonsuz. hydrobuilder'ın da çok kaliteli bi ürün olduğu kesin. ancak bu tadı çekmeye değer mi? sanırım onu kutu bittikten sonra göreceğiz.

15. kdundar

kdundar Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    ben de şu an aynı anda hydro whey, hydro builder ve gold standart var. bu ürün sanırım diğerlerinden daha fazla carb içerdiği için oldukça kalın bayağı yoğun milkshake gibi oluyor :) ben de 400 ml light süt ile içiyorum çok yoğun. kokuyu tam çözemedim içinde birtek kokusunu bilmediğim betapower betain var sanırım o koku ondan kaynaklanıyor, çünkü eaa, bcaa, creatin v.s. konusu gibi değil koku. mesela bcaa kokusu doğrudan hydro whey de geliyor.

16. musclefreak81

musclefreak81 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar ürün güzel tadını geriplana atın... Bu sporda kolay ya da tadı çok güzel pek bir şey yok... Hedefinize kilitlenin... Kalitesini ispatlamış ürünlerde belli... Beslen, sıkı çalış, dinlen, kaliteli supplement ile destekle... Önünde kimse duramaz...

RAMAZAN ESMER bunu beğendi.
  17. perfusionist

perfusionist Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar 2.kutu 2080gr bitmek üzere 500ml yağsız sütle antreman sonrası içiyorum.. hiçbir yan etkisi olmadı.. bazen of oldugum günlerde yarım dozu yoğurtla yediğimde oldu:))) fena değil işte..
    Diğer ürünleri kullanmadığım için kıyas yapamayacağım. Sadece şunu belirteyim ürünleri çorba gibi karıştırmaktansa prof adamların yaptıgı karışımı tercih ederim..Oyüzden bu ürünü seçtim.

18. Ferrocu

Ferrocu Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar bu ürünü bulamıyorum.Güvendiği bir sitede bulabilen varda buraya yazabilirmi yada pm atabilirmi lütfen?

19. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Hydrowhey ile Hydrobuilder arasındaki fark nedir peki suan stokta sadece hydrowhey var cünkü

20. zonekings

zonekings Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    aşcı
    Yer:
    ankara
    ürünü 2 gün önce kargodan teslim aldım 204 tl ye 2.08 kg paketini ben iş gereyi gece çalışıp öglene kadar yatıyorum öglende işe gitmeden önce hydrobuilder içip 1-2 saat sonrada antrenman yapıyorum sizce nasıldır sitesinde antrenmandan sonra kullanın diyor acaba içindeki kreatin ve aminoasitlerden dolayımı bilgisi olan varmıdır?

Sayfayı Paylaş