Optimum Double Rich Chocolate Hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Renesis tarafından 2 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Renesis

Renesis Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar geçen hafta Eskişehirde ara sokakta küçük sayılabilecek bir dükkandan Optimum Double Rich Chocolate satın aldım...üzerinde son kullanım tarihi 2017 olarak yazıyor fakat türkçe herhangi bir bilgi yok belki de kaçak yollarla girdi ülkeye bilmiyorum.Herneyse satıcı beni tadı çok yoğundur falan diye uyardı olsun denerim diye aldım fakat bu protein tozu bildiğiniz tatsız hatta ekşimsi...yani peynir tadı geliyor inceden ve çikolata tadına dair en ufak bir emare yok bunun yanında aşırı derecede köpürme ve topaklanma yapıyor tozun büyük kısmı shakerin içinde sağa sola topaklanıp yapışıp kalıyor.Şimdi sizlere sorum şu;bu toz gerçekten de normalde böyle mi yoksa ben sahte veya bozuk bir ürün mü aldım?

2. exorcist26

exorcist26 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam bence sikintili bir yerden almissiniz ayni tozu bende kullaniyorum 2 haftadir. Ben vejeteryan olmama ragmen icerken hic peynir ya eksi tat gelmedi. Suplementler.com sitesinden almistim. Ben suyla karistiriyorum ve gelen tat hafif sekerli kakolu su tadi.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Renesis

Renesis Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Evet,anlaşılan sıkıntılı ürün almışım hocam bugün iade etmeye gittim baya bir direndiler 4 5 kişilerdi kendileri de denedi kendileri de içerken zorlandılar:) tadı o kadar kötüydü...nezaketsiz ve tartışmalı bir biçimde de olsa geri aldılar...yorum için teşekkürler:)

Sayfayı Paylaş