online oyun oynayanlar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve M.Liberation tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    3 yıldan fazla WoW oynadım. Hem de hardcore olarak. Progress olarak Türkiye'de ilk 3'e giren bir guilddeydim. Sağlığım son derece bozuldu, sosyal hayatım 0'a indi. Arkadaşları satıyordum sürekli, en yakın arkadaşımın doğum gününü unuttum vs...

Bu spora başlamamla oyunu 2. plana ittim fakat baktım ikisi bir arada olmuyor, bıraktım oyunu ve sattım karakterimi. Oradan gelen parayla da 2-3 aylık supplementimi aldım. Spordan sonra özgüven kazandım ve hem görünüm hem karakter olarak tamamen değiştim. Keşke daha önce başlasaydım...

Kısacası oyun oynarken sanal karakterimi geliştiriyordum şimdi ise gerçek karakterimi geliştiriyorum.

Akay bunu beğendi.
  2. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    K.O için geceleri sinsice kalkıp pc ye oturdugumu sabahın beşinde kalkıp uykusuz kaldığımı ve en önemlisi bir sene sınıf tekrarı yaptığımı bilirim bu arada günde 8 saat nedir ki ? sabah 8-9 aksam 11-12 oynadığım zamanlar vardı saglık problemi olarakda basurla kalsa gene iyi oturmaktan çok kez kabızlık yaşamıştım. tabi yazın olan pişikler dahil bile degil :D

tabi premium cashl gblere harcananlar cabası, warrocktada az para harcamadım hepside bir hiç bi gün biri sizin chracterinize giriyor ve ne kadar emek harcadıysanız bir anda yerle bir bırakalı 2-3 sene oldu ama hala pwplere çok sıkıldıgım zaman girerim en fazla yarım saat,sonra patlıyorum.

3. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Oynadığım zamanlarda Koxp vardı. Daha sonra Heaven Fire çıktı. Daha sonra pedallar, blackbox, dupe ... daha neler neler. Bir gece internet kafeyi kapattığımı bilirim. Adama parasını neyse verdik ve sabaha kadar dupe yapıp TL karşılığı satmıştık. Açık arttırma sitesinde de hala mevcut, yeni baktım. İyi para kazanmıştık zamanında. Şöyle bir durum da var:

1. Kesinlikle bağımlılık yaratıyor.
    2. 2 arkadaş olarak oynuyorduk. Ben birinci öğretim, arkadasım ikinci öğretimdi ve karakterlere koxp sayesinde kolayca level atlatıp, kolayca satıyorduk.
    3. İnternet kafede 3-4 saat geçirenlere resmen acıyorum. Oraya gidip kasana kadar çok uygun fiyata karakterler satılıyordu.
    4. Geçim kaynağı haline gelmişti ve iyi para kazanıyorduk; ama vicdanımız el vermediği için bir anda bıraktık.

Her şey gelip geçici bu sakın unutma. Evde oturup o aptal oyunun başında o kadar çok zaman geçiriyorduk ki yeni yeni anlıyorum. Vakit öldürüp tembelleşmekten başka bir şey değil.

En kısa zamanda kurtulman dileğimle...

4. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Bilgisayar başında 12 saat kesintisiz kalırdım ko için, bazen 2 öğün yerdim bazen günde tek öğün. Göbek bağlardık, dersahenelerden kaçar cafelere giderdik. 2004 ten 2007 ye kadar koxpsuz 75 leveli zar zor olmuştum. Sonra koxplar, premiumların %100 exp verenleri çıktı 1 haftada 80 levelsin. Acıyorum hâlâ o zaman geçen zamana...

5. f.w.nietzsche

f.w.nietzsche Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    8 yıl aralıksız OGAME oynadım cahillik işte filo gelecek diye kaç gece uyumadığımı bilirim kız arkaşım terketti daha doğrusu ben mi ogame mi dedi ben cevabımı verincede ayrıldı:) ben ogameye değil o bana yön vermeye başlamıştı tüm düzenimi ona göre kuruyordum dışarı çıkacağım filo saatini beklerim uyuyacağım filo saatini beklerim güzel günlerdi evren 1. oldum ve 1 hafta sonra sildim oyunumu amacıma ulaşmıştım..

6. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    5 yıl önce K.O. yu bırakıp Guild Wars oynamaya başladım. 1.5 yıl öncede onu kardeşime devredip Call of Duty 4 oynamaya başladım. Toplam 1400 saatten fazla COD4 oynamışlığım var:) Son 1 yıldırda 900 saatin üzerinde COD6 yani Modern Warfare 2 oynuyorum. Aslında online oyun bağımlısı sayılırım ama sadece hafta sonları oyun oynuyorum bide tatillerde. Bu arada en güzel online oyun Diablo 3 olacak:) Blizzard koklatıp koklatıp vermiyor bir türlü bakalım hayırlı :D

7. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    warrock deyigin oyun k2 networkun. oyun oynayalım derken bagımlı olursunuz. k2 nin oyunlarından uzak durulmalı.

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    online Urban terror oynuyorum..ozgurluk için isimli bir server vardi orda oynardım genelde sanırım kapanmış..
    ama kafa deağıtmak için ideal..saatlerde hırs yaparak bilgisayar başında kalmanıza neden olacak türden de değil hem ;)

9. FanDzeghi*

FanDzeghi* Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    3
    Konu hort! :D

Metin2 zaman alıcı ama bi o kadar da güzel bir oyun. Kolay gelişmek için vatandaşlarımızın sahip olduğu 'Metin2 pvp' serverleri tercih edebilirsiniz.

Lorethlorien bunu beğendi.
  10. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    ne hort yapmışsın ha :)
    aman aman mt2 uzun zaman alır ilerledikçe dahada uzun
    bu gelişme süresini kısaltmak için para yatırmanız gerekir bunu steroid gibi düşünün:D
    en sonundada sıkılıp bırakırsınız benim gibi ama iyi olan benim için hiç para yatırmadım:D

FanDzeghi* ve Lorethlorien bunu beğendi.
  11. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    2007 falan dı sadece tek server vardı s1 orda kuzey paktını kurmustuk ilk 4 sıradaydık sürekli

Sayfayı Paylaş