On Whey - On BCAA - On Creatine kombinasyonu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Onat4Music tarafından 9 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Onat4Music

Onat4Music Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese selamlar, 1,5 - 2 yildir vg ile ilgileniyorum ve son 1 yildir da bodyforumtr'nin cok yararini gordum. 176 boy, 76 kilodayim. okul ve isim sebebiyle kisa donemli sekmeler oluyor ama kendimi tum gucumle spora vermeye calisiyorum.

Benim sorum baslikta goruldugu uzere bu kombinasyon hakkinda olacak, son 4 aydir optimum nutrition whey gold kullaniyorum ve kutunun sonuna geldim. Ilk basta aklimi iso-100 celiyordu fakat icinde gdo'lu soya yagi bulundurdugunu duymam ve ON markasindan memnun olmam sebebiyle ayni devam etmeye karar verdim.

Arkasindan forum ve genelde arastirma yaparken guvenilir buldugum bir sitede, bahsettigim kombinasyonun kampanyasini gordum. Bodyforum sayesinde az da olsa bcaa ve kreatin hakkinda fikrim olustu fakat sizlere sormak istedim.

Whey protein + BCAA + Creatine kombinasyonunu onerir misiniz?(hepsi optimum nutrition marka) Bu arada bu 3 urun + shaker fiyati 250 tl, fiyat olarak ne dusunuyorsunuz? Yorum ve bilgileriniz icin simdiden tesekkurler.

2. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    olur güzelde olur, fiyat standart paket fiyatı.sitede güvenilir yanında hediye felanda gönderiyorlar

3. Onat4Music

Onat4Music Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaslar urunleri siparis ettim yarina kadar gelecek saniyorum.
    5 gunluk kreatin yuklemesini oneriyor musunuz?
    yuklemeden sonra da su sekilde kullanmayi dusunuyorum:

antremandan 30-45 dk once bcaa
    antreman sonrasi kreatin + whey

sizce uygun mu bu sekilde kullanim yoksa oneriniz nedir? sagolun simdiden.

4. Onat4Music

Onat4Music Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Urunler elime ulasti, epey arastirmama ragmen creatin ve bcaa hakkinda fikrim halen az. Bu yuzden tecrubeli hocalarimiz yada arkadaslarimiz nasil kullanacagim hakkinda ufak bir aciklama yaparsa cok sevinirim.
    Amacim dikkatli beslenerek , hafif kardiyo ile birlikte agirlik antremanlarina devam etmek. Yani hafif yag kaybederek kas kutlesini artirmaya calisacagim.

Son düzenleme: 12 Nisan 2013
  5. Stream

Stream Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Aynı ürünleri bende kullanıyotum.Bcaa konusunda bende ciddi bir araştırma yaptım.Çok kişiye sordum ağırlıklı olarak spordan 45dk önce kadar kullanmamı söylediler.Ürünleri sipariş verdiğin sitedeki elemanlarda spordan önce yada spor ile birlikte kullanılmasını önerdiler.Kreatinide keza aynı şekil spordan 30 45 dk önce kullanıyorum. Ağırlık çalışmadıgım güner Bcaa kullanmıyorum.Kreatini günlük 5 6 gr olucak şekilde alıyorum.

Onat4Music bunu beğendi.
  6. Onat4Music

Onat4Music Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Tesekkurler ilgine,
    Yani onerin antreaman oncesi bcaa + kreatin
    antreman sonrasi whey seklinde degil mi?
    Peki bcaa ve kreatin kullanimina ne zaman basladin ve ne tur etkilerle karsilastirdin? Bir de yukleme yaptin mi? Ayni markayi kullaniyor olmamiz daha da meraklandirdi :)

Sayfayı Paylaş