Omuz Sirt sivilceleri

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Captairbus62 tarafından 29 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. deli-3

deli-3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bana kola çekirdek gibi yağlı yiyecek içecekler gibime geliyor bu sivilcelerin nedeni

2. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    enginar ve deve dikeni damlası kullanın arkadaşlar.

Efrahim bunu beğendi.
  3. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    tetrasiklin öyle aspirin gibi alayım denilecek bir antibiyotik değildir. karaciğer ve safra yoluyla emilir. böbreklerden atılır. böbrek hastalığı olanların kullanması tehlikelidir. ayrıca karaciğere de yük bindirir. gastrointestinal sistemde etkileri çok sık görülür. lütfen tavsiye verirken dikkatli olalım. belki iyi niyetle tavsiye verdiniz ama bilinçsiz kullanım çok daha kötü sonuçlara yol açabilir.
    Antibiyotikleri doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın arkadaşlar.

4. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Geçmişte sivilceden çok sıkıntı yaşadım deneyeimlerimden yararlanarak söylüyorum.
    1.Olarak hepimiz sporcuyuz ve temizliğe önem veriyoruz.Yüz temizliğine ayrı bir önem verdiğimizide düşünürsek antibiyotikle olucak iş olmadığının eminim farkına varmışsınızdır.
    Kulağımın içinde ağrısı çeneme kadar vuran bir sivilce çıkmıştı müthiş birşeyde sol kulağımın üzerine yatamıyordum.
    Doktora gittim ve antibiyotik kullandım etkiliydi ve kısa bir sürede tüm sivilcelerim geçti.
    İyileştiğimi düşünürken sivilceler tekrar çıkmaya başladı.
    Artık dedim bu işe başladın bitirme devamını getir.
    2.Çok sayıda krem kullandım.
    %99 işe yaramıyorlar.%1 i ise tek bir ilaç ona gelicez.
    3.Ben en son çare olarak zoretanin kullandım etken maddesi vit a sanırım bu a vitamini asidi diye adlandırılıyor.30 MG tam 7 ay kullandım ve şuan sivilce sıfır.
    Ama psikolojiyi muazzam etkiliyor
    anlatılmaz yaşanır cinsinden.
    İlacın sonunda çevrenizden aldığınız tepki yaptıma deydi dedirtiyor ya gerçi :=)
    4.Şuan zoretaninin aynı etken maddede sivilce krami çıktı kullanan birkaç kişi memnun olduklarını söylediler.
    ISOTREXIN Jel adı altınta satılıyor yüz için tabikide bu sırtlara uygulanamaz.
    5.Yapılacaklar önce çinko vitamin önerilerini deneyebilirsiniz bu sizin tercihiniz.
    Sonra sadece yüzünüzde varsa ve kafayı taktıysanız şöyle yapın.
    ISOTREXIN Jel gece sürün çünki sabah kalktığınızda yüzdeki deride kuruluk olucak.
    Ayrıca gün içerisinde sivilcelerinizin üzerine uygulayabilirsiniz.Sabahları sebamed likit sabun tavsiye ederim o dökülen deriyi iyi temizliyor cildinizin ph değerinide ayrıca korur.
    ISOTREXIN Jel tedavisi ne kadar kalıcımı yani kesin çözümmü bilmiyorum çünki tavsiye edenler hala kullanmakta.
    He eğer benim yüzüm kara mayını, sırtım deniz mayını kaynıyor kararımı verdim kullanıcam ve en önemlisi dayanıp tedaviyi tamamlarım diyorsanız zoretanin kullanın.
    Zoretanin tedavisine dayanmak gerçekten çok zor şimdiden geçmiş olsun.

sporcu. ve VENGEANCE bunu beğendi.
  5. yilmazogullari

yilmazogullari Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben sivilceleri alkolle kurutuyorum ne de olsa mikropları öldürüyor ve yakıyor yüzümde sivilce kalmadı ama omuz ve sırt için bir şey diyemem hep kapalı oralar normal sivilce çıkması , hava almıyor ve çabuk yağlanıyor bunlarda sivilceler için harika bir atmosfer :D

6. VENGEANCE

VENGEANCE Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Bende sırtımdaki akneler için Zoretaninle aynı içeriğe sahip olan Roaccutane kullanıyorum tedavinin 40. günündeyim dediğin gibi bütün yan etkilerine rağmen bu türev ilaçları son çare olarak kullanmaktayız.

7. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    yaz geliyor sivilcelerde arttı ya

8. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    tetradox kullanmayı oneren arkdasta cıddı sorunlar var sanırım

kısa surelı kullanılan ve bu gıbı durumlarda ancak mecburı ıse verılen bır antıbıyotıgı naısl onerbeılıyor hıc anlamıorum kı kendısı aslında dırek sıvılce ıle alakalı bır ılac degıldır kı

cıkmasın mı ıstıyorsunuz cozum basıt

duzenlı beslenme

yeterlı omega 3

yeetrlı sebze ve meyve alımı

ve ıyı bır derı bakımı

9. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    benimde ensemde ve sırtımda birazcık çıktılar ama şuan geçti hiç kalmadı gelip geçer diye düşünüyorum ilaçlara başvurmayın hemen zaman çok önemli sabredin derim

10. harani

harani Yeni Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    çok abur cubur yemeyin sivilce yapar su için bol bol temzilenirsin

11. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Ben genetik olduğunu düşünüyorum. Bende böyle bir problem yok.

12. bybasel

bybasel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    aynı sorun bendede var neden böyle oluyor ve önemlisi ne yapmamız lazım

13. earthquaKe.

earthquaKe. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    aynen benimde bu sarunum kışın ortaya cıkıyor sırtım ve omuzlarım divilce doluyor ama yaz gelınce bi denize gidip yanıyorum hepsi geciyor denemenizi tavsıye ederım :D

14. zübeyir düz

zübeyir düz Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    adana
    arkadaşlar bende de var ama sanırım spor yapıyoruz ondan kaynaklanıyor spor yapınca bendede çıktı çok fazla olmasada ama bu yediklerimizden dolayı çok fazla proteinli şeyler tüketiyorum ve yemek yiyorum ben kendi vücudumda gözlemleidm bunu bonya yapınca sabunlayın geçiyor birde yazın deniz işe yarıyor benden bu kadar her ilacıda kulanmayın

15. Fitbodurx27

Fitbodurx27 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Hala bir çözüm bulunamamış konuyu hortlatayım. Bende de şu başbelası sivilceler var ergenlik değil biliyorum. Ben yumurta olarak düşünmüştüm günde 2 yumurta yiyorum ona rağmen bile acayip çıkıyor hele şu 1 haftadır, gögsümün üstünde 8 tane saydım sırtımı siz düşünün, protein tozu vs falan kullansam direk kesicem ama onlarıda kullanmıyorum. Ne zaman düzenli beslensem düzenli beslenmekten kastım kg baş 2 protein kg başına 4 karbonhidrat alsam bu sivilceler geliyor. Acaba fazla proteinden mi diye düşünmeye başladım. Ki diyelim ki fazla protein ee kardeş sporumu bırakayım napayım? Yıl olmuş 2015 buna bir çözüm vardır. Abiler ablalar çözüm yolu söyleyin. İlaç falan söylemeyin ilaç kullanmam sürekli ve kalıcı bir çözüm istiyorum. Bir sebze olabilir vs vs.

16. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Spor esnasinda cok terlemek, spor sonrası hemen dus alamamak başlıca sebebi sivilcelerin

17. Rosetta

Rosetta Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    kükürtlü sabunlar bu soruna yardımcı olabilir ayrıca deniz suyu da sivilcelere karşı etkili

18. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Ben protein ağırlıklı beslenmeye başladım başlayalı hafif dikkatimi çektiler.Ama çok yok.Takıcak kadar yok.En küçük şeyi takan ben :D Geçen bi tane çıktı ama.Yanardağ.Allah'tan sonra patladı... Ama iz bıraktı.Sivilce olayı tamamen geçici bence.Yüzümde çıkıyordu, hiççç takmadım.Şimdi gayet iyi

Sayfayı Paylaş