OMUZ SAKATLIGI DOKTOR TAVSİYELERİ

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Ozanefecaliskan tarafından 31 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ozanefecaliskan

Ozanefecaliskan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar Merhaba, Bir çok doktor gezdim sorunum çözülmedi süreci ve sıkıntımı aşağıda belirttim doktor tavsiyelerinizi bekliyorum.

Öncelikle olay şöyle başladı; Sol kol biceps im hacimlenmiyordu bende sol koluma, sağa göre daha fazla yoğunlaştım ama yoğun antrenman sonrası kas kendini salıyor büzüşüyordu sakız kıvamını alıyordu. Ardından bulk sürecine girdim ve antrenman ağırlığımı arttırdım sol tarafım güçsüz olduğundan back barbell shoulder press machinede enseye doğru indiğimde sol omuz ağrı yaptı ve beni korkuttu ilerleyen süreçte bu ağrı unutuldu derken Dips hareketinde aşağıya indiğimde sol omzundan çatır çutur ses geldi ve o gün bu gündür antrenman yapamıyorum. İman tahtasının sol kısmında ağrı, ara ara çukurumsu bir boşluk bazende aynı noktada kemiş çıkıntısı beliriyor, Sol trapezimde azda olsa şekil bozukluğu ve yoğun ağrı var ve oynattığımda sesler geliyor ağrı boyuna ve nadirde olsa sırt kürek kemiğine vuruyor) ve sol kol bicepsime uzanan ağrı var. 3 boyutlu MR çektirdim bir şey gözükmüyor. Önerebileceğiniz doktor var mı? Teşekkürler.

2. Hasretim38

Hasretim38 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle geçmiş olsun enseye çekmişler genelde böyle sakatlanmalara neden olur biraz dinlenmenizi tavsiye ederim birde ne kadar süre önce olduğunu yazarsaniz daha faydalı olur

3. Ozanefecaliskan

Ozanefecaliskan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim bu okay yaşanalı 8 ay oldu çare bulunamıyor malesef o yüzde iyi bir doktor varsa muayene olmak istiyorum

Sayfayı Paylaş