omuz ağrısı bakar mısınız

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve enter33 tarafından 24 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Beyler 2 sene once spora yeni başladığım zamanlarda sol omzumdan bi sakatlik gecirmistim, 2 sene sonra, gecen hafta bugün omuz calisirken ayni yerde hafif agri hissettim onemsemedim. Hafta icinde basketbol antrenmanimdana sonra falan azcik hissettirdi fakat bugün yine omuz calisirken baya ağrıdı, simdi size sorum ne yapayim ? Aklimda sadece omuzu bi muddet es gecmek veya cok hafif girmek var. Bu dönem ara vermek istemiyorum zaten yeterince ara verdim.
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Nisan 2015 ---
    Bide göğüste falan agrima yapar mi göğüs calisirken sikinti yasayabilirim diye cok korkuyorum. Agri eklemde

2. OttomannSlapp

OttomannSlapp Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Barfiks barı
    Fiziksel olarak inceleyebilecek bir hocaya git ayrıca bir ortopediste gitmeni öneririm. Kolay gelsin.

3. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    barla yapılan çalışmalarda daha çok zorlanır hareket kabiliyeti sabit oldugundan eğer dambılla çalışırsan hareketi kendi isteğine göre yönlendirip omzu az zorlayabilirsin.

4. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Eyvallah teşekkür ederim. Bu gün bi sıkıntı yok cok şükür peki göğüs calisirken bi problem olur mu sizce iyice ısınıp standart programi uygulamayi düşünüyorum pazartesi

5. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dambıl press yaparsan daha az zorlarsın iyi esnetirsen ve omuzları geri çekersen fazla gerilim hissetmezsin bende yaşadım aynı durumu halen devam ediyor eklem desteğe basladım 2. Kutu ;)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Gogus -sirt calisirken omuz devreye ister istemez girer veyhaut cok hafif agirliklarla izole hareteler yapacaksin. Boyle durumlarda en sagliklisi, ust vucut calismasina 1 hafta ara verip, durumu gozlemleyerek, gun asiri bacak calismak veya cardio+bacak calismasini istege gore kombinlemektir.

Sayfayı Paylaş