omuz çıkığına yardımmm :(

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve remzi44 tarafından 19 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. remzi44

remzi44 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    herkese merhaba. arkadaşlar ben yaklaşık 2 senedir wushu sanda dövüş sporu yapıyorum. 2 hafta önce müsabakada sol kroşe dengesiz ve boşa salladım omuzum yerinden çıktı ama ne acı hissettim ne bişi, çıktıgını kolumu hareket ettiremıyınce anladım uyuşur gibi oldu birden omuzuma baktıgımda biçimsiz değişik duruyodu ve yaklaşık 10 sanıye sonra hiçbir müdahale olmadan kendi kendine yerine girdi ne acı ne kıt sesini hissettim sonra sprey sıktılar sadece 3 gün acı oldu hareket kısıtlılıgı oldu şuan hiç bir sorun yok kroşe vuruyorum şınav çekiyorum daha 1 hafta geçti aradan. hocam bana tam yerini terk etmedi omuzun terk etse kendi kendie yerine oturmazdı dedi çıkık sonrası yapılan hareketleri egzersizleride yapıyorum agırlıkta kaldırıyorum güçlenmesi için milletin yerinden çıkmış askıda kalmış vs 1 hafta bende öle bişi olmadıgı için yarı çıkıktır diye kendimi avutuyorum rahat davranıyorum aslında. sizce daha fazla agırlık kaldırmalımıyım daha çok güçlenmesi için ve tekrar çıkma olasılığı nedir??

Sayfayı Paylaş