omuz çıkığı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve korpiklaanii tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. korpiklaanii

korpiklaanii Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2 gun önce omuzum çıktı 3 hafta sargıda takılı kalacak. omuz çıkığı tecrübesi olan arkadaslar var mı? bir daha body yapabilecekmiyim.

2. brkzcn3

brkzcn3 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba omuz çıkığı yaşanlar- hiç dert etmesin benim haziran ayında omuzum çıktı ağustos başında yeniden başladım eskisi gibi aynı kilolarla başlayamazsın fakat tekrar sayısını arttırıp kiloyu düşürerk calışırsın. daha define vücudum oldu bahaneyle :) omuz raise hareketleriyle güçlendir ilk başlarda press yapma omuza. pullover ve enseye press hareketini şuanda bile yapmıyorum ben risk almaya gerek yok diğer haretketlerde hiç bir sıkıntı yok.

korpiklaanii bunu beğendi.
  3. korpiklaanii

korpiklaanii Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yana açışlarda sorun yoksa çok iyi. üst göğüs press-dips-barfix-dumbel yada barbel rowling bu hareketlerde sorun yaşıyormusun? duydugum kadarıyla dips sıkınto yaratıyormuş.

4. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Çıkığın türüne göre degişir labrum daki yırtık çok ise tekrar şansı fazladır benim ez miktarda efüzyon bulunmakta idmanlarda dikkat ediyorum fazla zorlamıyorum bir sorun çıkarmıyor. Ayrıca yaptığınız egzersizler ordaki kasları güçlendirdiği için tekrar etme riski azalır

Sayfayı Paylaş