Omuz Çıkığından sonra Antreman Programı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve BoldPılot34 tarafından 1 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BoldPılot34

BoldPılot34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba.2 ay önce omzum çıktı bir arbede esnasında yaklaşım 10-15 gün bandajdan sonra yaklaşık 2 hafta fizik tedaviye gittim.Daha öncesinde vucüt geliştirmeye gidiyordum.Doktorum kasları güçlendirmemi söyledi ama hareketlerin çok profesyonel olması lazım sağ omzumun 180 derece açılmaması lazım.Bana yardımcı olabilecek tüm vücut veya bölgesel antreman yazabilecek bir hocamız var mı?

2. omer_celik

omer_celik Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Yazacak kadar gelismedim ama bir şey sormak istiyorum omuzunuz nasıl çıktı?

3. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    valla kardeşim bacak bile çalisicak olsan biyerden destek alma tutma gerektirir biyeri sıkıca tutabiliyosan dene derim ama kendimden biliyorum en ufak bi elle biyeri sıkma zorlamada ince bi aci olur omzun icinde senin durumun nasil bilemem ama ac biraz istersen.

4. BoldPılot34

BoldPılot34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kavga esnasında yumruk attıktan sonra araya giren kişiler omzumdan iki kişi yüklenip durdurmaya çalışırken oldu.Ben kurtulup tekrar yumruk attığımda ise tamamen çıktı omzum yerinden bu şekilde oldu
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Ocak 2019 ---
    Fizik tedaviden sonra güvenim de geldi hatta dişlerimi bile fırçalarken tedirgin oluyordum.Şuan iyi bi durumdayım öyle ağır bir şey yapmıyorum tabi ki

Sayfayı Paylaş