Omegle'de Kaslı Erkek Gören Kızların Tepkileri

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SoldiersOfGod tarafından 2 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Selamlar herkese.. Bunu gördüğüme çok sevindim :D Yani bence izlemesi zevkli olacaktır, kesinlikle fake videolar değil anladığım kadarıyla, Connor Murphy denen bir adam soyunup omeglede vücudunu kızlara gösteriyor, ve bunları videoya çekiyor.. Şu anlık sadece bunları buldum

Devamı için adamın youtube kanalına bakabilirsiniz, 4-5 tane omeglede soyunup videoya çekmiş olduğu videolar var.. Kanal; https://www.youtube.com/channel/UCwNPPl_oX8oUtKVMLxL13jg/videos

2. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Up uzun bir yazı yazacaktım, sildim. Bazı konularda teşvik edici, veyahut yıkıcı olmamak için yazmayacağım.

Bunu izlemekten ne keyif alıyorsun onu anlayamadım? Adam sıfır masrafla ekstradan para kazanıyor, hem de ego masturbasyonu yapıyor.

Biz de daha sağlık, protein tozu filan. Hahahahahahahahahahaha.

3. ReturnOldSchool

ReturnOldSchool Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Dikkat edersen adamın tipi zaten iyi çirkin olsa direkt olarak türk yada yabancı kızlar olumsuz tepki verip geçerler:D

4. undencem

undencem Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Boş bi konu olmuş

5. Linea

Linea Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Peki öğğğ diyen kızlarıda videoda gösteriyormu : )

6. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Keyif derken belki yanlış kelime kullanmış olabilirim, kastettiğim şey şuydu.. Sorsak hepsi kastan iğreniyor, hiç bir şekilde erkeklerin vücut geliştirme yapmalarını teşvik etmiyor, hoşlarına gitmiyor, konuşmaya gelince böyle ama karşılarında gördüklerinde böyle böm böm bakıp hayranlıkla izliyorlar.. Yani bir nevi thug life gibi bir şey benim açımdan :) Umarım ne demek istediğim anlaşılmıştır..

7. Katarina

Katarina Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Eleman yakisikli zaten o acidan vucut orda ekstra kizlae icin sadece. Herhangi bir kasli vatandas orda olsa ayni tepkiyi alamaz

8. undencem

undencem Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Genelde böyle kaslı erkekleri gayler takip eder. Fazla takılmayın derim. Kadınların hepsi kaslı erkeklerden hoşlansaydı göbekli erkekler kavağa tırmanırdı

9. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    gaylerle alakası yok bunun :D hani onların resimlerine baksa felan özellikle haklısında orda kızlarda var yani bunun gaylikle uzaktan yakından alakası yok.
    ve haklısın kimisi kaslı sever kimisi sevmez ancak SoldiersOfG nin demek istediği sorulunca herkesin kaslı erkekleri sevmediği ancak görünceki tepkilerinin o yönde olmadığı :D yani tabi sporu kızlar için yapanlar varsa onlar açısından çok güzel video :D :D

burakbyr ve SoldiersOfGod bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş