Olimp cla +l-carnitine 60 kapsül yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Hakanfk tarafından 13 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Hakanfk

Hakanfk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar Daha forumda ve bb de yeniyim sormak ıstediği bir kaç sey var yardımcı olırsanız sevinirim öncelikle gecen sene 3ay kadar düzensiz olarak spora gittim ama bu sene cok azimliyim düzenli bir şekilde beslenmeme özen göstererek gitmeye çalışıyorum daha iki hafta oldu başladım 70kg 1,78 boy ama bıraz yağlı bir vucudum var spor salonunada ki hoca olimp cla +l-carnitine 60 kapsül önerdi daha önce kullananlar varmı ben daha önceden almış olduğum optimum whey standart gold kullanıyorum bunun yanında optimum opti-men multivitamın peki bunlarla birlikte cla kullansam ağır gelirmi ve son olarak olimp cla l-carnitine 60 kapsül + Qnt l-carnitine ıkısını bir kullansam bi zararı olurmu biraz uzun oldu ama bilgilendirirseniz sevinirim.

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Aslında yağ yakıcılar hakkında bir bilgim yok ama çoğu kişi karnitinin kilo vermeye etkisi %5 diyor.Onun yerine ant. 30 dk önce yeşilçay,sade kahve içmek daha yararlı olabilir.

Sayfayı Paylaş