Of of...(Ailemin Bu Spora Bakışı)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve MesutG tarafından 5 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Ya arkadaşlar Biliyorsunuz çoğu insan bu spor hakkında sacma sapan gerçek yada yanlıs yorumlar yapıyorlar ... Babam bu sporu yapmamı istemiyor ve bugun aramızda bi muhabbet geçti bana Kısırlığa kadar yolu var dedi . Tek cevabım Tüm Profesyonellerin boy Boy çocukları var demek oldu. Ama bu aralar okulda çevremde herkes cinsel konularda çok sacma yorumlar yapmaya başladılar ve bunlar ister istemez canımı sıkmaya başladı. Body Building ve Cinsellik hakkında Negatif ve pozitif baglantıları paylaşırsanız memnun olrum en azından dogru olanı biliyim
    Ayrıca kısır kalmam bu sporu bırakmam için bir neden olamaz.

Azi bunu beğendi.
  2. kaanmert

kaanmert Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    şunu anlayamıyorum şu anda pek bir vücudun yok yani yanlış anlama bir profesyonel vücut geliştirici değilsin normal çalışıyorsun ve etrafındakiler bir şeyler diyor gayet normal toplumumuzda..

Aslında normal karşılamak lazım ki genelde '' he he evet tamam doğru tamam haklısın'' gibi sözlerle geçiştirmek pek etkili oluyor :)) aslında bu düşünceyle alakalı ilk başladığımda tepkiler aldım kararlı olduğum anlaşıldı ve aradan onca zamanda tek bir laf eden olmadı yakınlarımdan hatta yönelenlerde oluyor

İnsanların alışma süreci olur elbet alışırlar bunada zamanla toplum alışacak aynı kendimize yakın yer olarak kıbrıs örnek verilebilir gayet normal karşılanıyor aynı şekilde Amerika da uzun zamandır kabul görüyor ki iyi bir yere gelmek isteyenlerin yaşı 8-9'a kadar iniyor ki aileleri yapıyor bunuda çocuğuna küçük yaşta başlatıyor mesela ben buna karşı çıkarım ama onlar çıkmıyor çünkü onlarda demek ki 2.adımda bizde 1.adımı atlatıyoruz toplumumuz zamanla bir takım şeylere alışıyor çünkü insanoğlu böyle :)

Azi ve MesutG bunu beğendi.
  3. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    arkadan gördüğüm kadarıyla gayet iyi bir vücudu var zamanla alışırlar doğru bende aynı sorunu yaşadım babamla değilde annemle şuan tek bir laf bile etmiyor

4. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Bilinçsiz bir şekilde doping maddelerinden kullanmadıkça bir sıkıntı olmaz. Hatta cinsel performansın çok daha iyi bile olacaktır. Babana dede olacağının garantisini bu şekliyle anlatırsan "aslanım benim" diyip sırtını bile sıvazlayacaktır.

5. ertert

ertert Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    bende bi kaç yerde okumuştum hatta prof. birinin röportajıydı ismini hatırlamıyorum ama verdiği cevap çok manidardı :) ben günde bu kadar vitamin alıyorum sizce normal birine göre performansım nasıl olur gibi bişey demişti bencede haklıydı ülkemizde bu tür sporlara bakış açısı çok farklı hiçbişeyi kafana takma derim yolunda yürümeye devam et ;)

6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    cınsel acıdan bu sporun zararı olamaz zaten hatta faydası var :)

oncelıkle daha guclu bır kalp daha guclu bır ereksıyon demktır :)

eger bacak dahıl ( calısmıyorsan ama calısyorsan devam ) tum kas grupları agır ve ıyı calısılırsa cok ıyı bır testosteron artısı yasanır ve buda daha ıyı bır cınsel yasam demektır :)

sılınırmı yada yasakmı bole bırsey yazmak bılmıyorum :) ama eger bu sporu duzgun yapıyosan ( esnetme germe ) daha cok pozısyon ve daha aktıf bır cınsellıgın olur

eger bırde bunların ustune cok duzenlı beslenıyorsan :) cok cok ıyı bır cınsel hayatın olur

bu spor guven demktır :) bulk donemde %20 yaglıyken dahı ( asırı bulk yapıyorsanız benım gıbı ) omuzlarınız dımdık gogsunuz sısık ( ısın esprısı tabı ) yurumenıze ızın verır . cunku kas guven verıyor ınsana :)

her gun o agırlıklara gırıp basarmak ınsana guven verır ve bu guven her yerde yansır hele cınsel haytta daha da belırgın olur :)

bu spor cınsellıgı oldurmez hatta eger bu sporu hakkıyla yapıyorsanız ıyı beslenıyorsanız ıyı antrenman yapıyorsanız ınanın eskıden yasadıgınız cınsellık bundan sonrakıler ıcın fasa fıso kalır :)

a tabı tercıh meselesı kımısı var hergun ıcer sonra ben her gun farklı bırıyleyım . ben hayatımda ereksıyon sorunu yasamdım . ben asla erken ejekulasyon yasamadım der . ( sallamanın barız ornegı )

secım sızın ya hayat boyu atıp tutarsınız yada bu sporu hakkıyla yapıp gercekten mutlu olursunuz :)

Son düzenleme: 6 Ekim 2011
    Azi, ysn, lordmarvel ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    vücudun doğal dengesi dahilinde vücutta kas inşa etmenin en temel yolu testesteron salgısının olması . yani testesteron = kas
    kas faaliyetlerini artırmanın ağırlık çalışmanın kesin sonucu testesteron salınımının yüksek derecede artmasıdır. bu da demek oluyor ki

daha fazla testesteron = daha fazla cinsel güç

ancak sen bu doğal sürec icerisinde vücudunun testesteron üretiminin yetmediğini düsünerek dısarıdan testesteron almaya calısıp vücudun doğal üreten merkezini bloke ettiğin takdirde dışardan alımı durdurduğunu ve bu durumu tedavi etmediğini farz et.
    bu durumda vücudun testesteron üretmeyi bırakacak ve bunun sonucuda yine

eksik testesteron = eksik cinsel güç

2+2 =4 ne demekse bu durum da budur. bilimsel %100 gerçek babana bence böyle açıklamaya çalış durumu

Azi, lordmarvel ve MesutG bunu beğendi.
  8. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Herkese yorumlar için Teşekkür ederim. Bi nebze de olsa içim rahatladı. Bi de şu Bodycilerin içine kaçıyor muş dogru mu diye sormuyorlar mı o an o küçük beyinlerini ezesim geliyor :D

Azi bunu beğendi.
  9. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    bu adamın 5 çocuğunun olduğunu öğrendikten sonra hiiiiç takmıyorum o tarz muhabetlere..ayrıca burda Dany Boy'un dediği ortaya çıkıyor..zarar değil yararı var ;)
    yanlız son mesajdaki içine kaçıyor dediğin olayı çözemedim:confused:

Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  10. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    bu sporu yapan insanların, gününü oyun-dizi-film üçlüsüyle geçiren göbekli insanlardan daha fazla kısır olmadığı kesin. kimseyi hayat stiline göre yargılamıyorum tabi. sadece aradaki farkı söylüyorum.

Azi bunu beğendi.
  11. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    içine kaçıyor derken , penisin küçük kaldıgını kast ediyorlar

Azi bunu beğendi.
  12. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    hımmm anladım...bence önemi yok sonuçta erkekliğine birşey olmuyorsa o zaman önemli olan yaptığı iş..şimdi fazla açmayayım uyarı gelmesin...

Azi bunu beğendi.
  13. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Aynen doğru söylüyorsun aslında bende bunlara fazla takılmıyorum canımı sıkan Bu cahil insanların bilinçsizce konuşması ve onlara dogru olanı anlattıgında hep haklı olan onlar oluyor :D

Azi bunu beğendi.
  14. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    kimene dostum kimene, bu ülkedeki insanlar böyledir git 70 milyona sor alayı spor hakkında ansiklopedik bilgiye sahiptir 35 milyonu ise akrabası body yapmış,bırakmış,zarar görmüş kişilerdir, o yüzden yok sen erkek değilsin sende şöyle olur böyle olur bodyciler böyle demelerine bakma ne demiş atalarımız; "Meyve veren ağacı taşlarlar." o yüzden insanlardaki kıskançlık duygusu alevlenince ileri geri atıp tutuyorlar.

15. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    ben calıstıkca cınsel organım büyüdü açıkcası aşırı rahatsız oluıyorum buyuklugunden cunkı ne gıyersem gıyeyım dışarıdan uyarılmış gibi görünüyor:(

Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş