O.n Gold Standard Whey & Universal Amino 3001 Alım Saati

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ttsade tarafından 11 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ttsade

ttsade Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler.Benim size danısacagım konu kullandıgım supplementlerin alım vaktini dogru ayarlıyormuyum yanlıslarım nedir onu sorcaktım.

Antreman günleri

Sabah Uyanır uyanmaz 1 ölçek whey i 300 ml süt ile alıyorum. pesine 1 tane 3001 amino tablet alıyorum.

Antremandan sonra 200 ml su ile 1 ölçek whey bi 10 dk sonra 2 tane 3001 amino tablet.

Gece Yatmadan 1 ölçek whey 300 ml süt ile pesine 1 tablet amino 3001

Diğer Günlerde

Sabah Uyanır uyanmaz 1 ölçek whey i 300 ml süt ile alıyorum. pesine 1 tane 3001 amino tablet alıyorum.

Gece Yatmadan 1 ölçek whey 300 ml süt ile pesine 1 tablet amino 3001

....

Gece Yatmadan Whey Değil Casein protein Almalısım Diyecek Olan Arkadaslar Hiç Demesin Elimde Olan Ürünler Bunlar Baska Elimden Gelen Birsey yok.

2. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    gece yatmadan alınacak tek protein kaynağı casein supplementi değil.
    forumda çok güzel alternatifler var örneğin 100-200 gr loru ayran haline getirip içmek gibi...
    mikser gibi bir imkanın yok ise de direkt uyumadan önce 100-200 gr lor tüketebilirsin.
    Süt içmeni önermem hemde 300ml bence fazla, yağlanmana sebebiyet verebilir ve süt, sindirim sistemini yoran bir ürün daha çok süt ürünlerine yönelmenizi tavsiye ederim.

3. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Gece yatarken casein dahil hiçbir şey alınmamasını söyleyen makalelerde var orası net değil takma kafana yani

4. ttsade

ttsade Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlarınız için teşekkür ederim ama benim sordugum sorunun tam cevabı olmamıs.Gece yatmadan besleniyorum zaten.Benim sizden ricam supplementleri kullanma zamanları uygunmudur, değilse nasıl kullanmam lazım ? Süt olayına gelincede yarım yaglı süt kullanıyrm yaglanma söz konusu değil.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Gunde whey alimin cok fazla,

Sabah alip digerlerini ele derim hadi maks idman sonrasi ile birlikte 2 olsun.

Aminoyu idman oncesine al, 2 kere alacam diyorsan ogle yemegi oncesinde al bir porsiyon.

Idman sonrasi karbo alman whey den cok daha onemli, toplam protein aliminin en fazla %20sini supplementten karsila ve kilo basi 2 grami gecme.

Gec ise whey alimina ihtiyac yok, istersen hic birsey alma ama whey hic alma.

6. MrFit

MrFit Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul,Fenerbahçe
    gece hiçbir şey alınmıyor öyle mi şimdi?

Sayfayı Paylaş