Nutrition Amino 5100 yardım!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve k1nay tarafından 6 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. k1nay

k1nay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese iyi geceler.

düzenli spora başlıyalı 4 hafta oldu, boyum 1.78 kilom 64 tek sorunum benim amacım 3 yada 4 ay içinde özellikle göbek gögüs ve vücudun diğer yerlerinde biriken yağlarımdan kurtulmak ve biraz şekle girmekti çok bi beklentim yoktu 3 yada 4 ayda yapılabilcek şeylerle ilgili ama bunu salonumdaki hocamlada konuştum neyse L-carnitine aldık yağ yakımını hızlandırıyomuş diye ilginç olan yanı multipower 1500mg 90tl bunun hakkındada size danışmak istiyorum piyasasını bilmiyorum araştıramadım sizce bu fiyat nası.
    neyse asıl sormak istediğim 4. haftam oldu ve hocamla bugun konuşurken supplemente başla falan dedi ben tamam biraz zaman dolsun başlarız dedim çıkarken bana nutrition amino 5100 verdi birşey daha vardı ama adını unuttum bide bu nutrition aminoların piyasa fiyatını merak ediyorum onuda söylerseniz sevinirim

sormak istediğim sizce biraz erken diilmi supplement için yani benim çok bi beklentim yok 4 aylık birşey yapmak istiyorum yazdan sonra devamlı bir şekilde sürdürmek istiyorum ama yaza kadar ortalama bi 4 aylık süreç var önümde ve 1 ayımı doldurdum sizce başlamalıyım?

şimdiden teşekkürler

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
Konu Durumu: