Nutrex Lipo 6 - hardline burner ve yağ yakıcı önerilerinizi alabilir miyim ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve İlker Can tarafından 7 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. İlker Can

İlker Can Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    merhaba 1.75 86 kiloyum l-karnıtın kullanıyorum bitmek üzere yeni bir metobolizma hızlandırmaya veyatta yağ yakmaya yardımcı bir ürün arıyorum başlıktaki ürünler veya hangi ürünleri önerirsiniz

2. Statix

Statix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Nutrex lipo 6 içerik olarak kötü bir ürün değil gayet complex bir içeriği var l-karnitinin den tut taurinine ve kakao çekirdeğine kadar koymuşlar elimde 1 kutu var ayrı l karnitin kullandığımdan dolayı daha açmadım hardline burner ise giriş seviyesi termojenik denebilir kullandığında ter attırıyor açıkçası ben antrenman öncesi olarak kullanıyorum bunun yanında grenade fat burner kullandım 5 gün kadar o hardline burnerden daha etkili terleme konusunda felan ama nedense hep cardiyo günümde böle bi daralma geldi grenade fat burner da bunun yanında 1 günlük grenadenin black ops undan kullanma şansım oldu deneme paketinden o gayet güzeldi pre work out lara taş çıkartır ama sürekli kullanımda nasıl bir etki yapar bilemem açıkçası sporda gücüm tükenmesin enerjik olayım dersen yurtdışından getirtme şansın varsa grenade black ops denemeni tercih ederim ama eldeki imkanlar dahilinde dersen lipo 6 içerik olarak gayet güzel ama denemedim o yüzdende tam birşey diyemem deneyen arkadaşlarında yorumları yol gösterir inş.

Sayfayı Paylaş