Nutrex anabol 5 ( 120 kapsül )

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve 67H.AYDIN tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 67H.AYDIN

67H.AYDIN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SLM ARKADAŞLAR NUTREX ANAPOL 5 VAR ELİMDE DAHA KULLANMAYA BAŞLAMADIM.ÜZERİNDE HERGÜN 2 ADET ÖĞLE YEMEĞİYLE 2 ADET AKŞAM YEMEĞİYLE ALINMASI SÖYLENİYOR.İDMAN GÜNLERİ ALSAM SADECE OLMAZ MI 4 ADET.YADA İDMAN GÜNLEERİ 4 ADET İDMANDAN SONRAKİ GÜNLERDE 2 ADET Mİ ALSAM.SİZ DEĞERLİ HOCALARDAN TAVSİYE BEKLİYORUM LÜTFEN.2 SENEDİR BU SPORLA UĞRAŞMAKDAYIM 6.AYDAN SONRA DEVAMLI BETANOX VE WHEY PROTEİN KULLANDIM BİRDE BCAA 5000 HALADA KULLANMAKTAYIM.bench_O

edit : büyük harf yasaktır

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Mart 2010
  2. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    ustunde ne yaziyorsa o sekilde kullanacaksin... istedigin gibi kullanirsan ,hem zamanini hem parani harcarsin. hic bir sonucta elde edemezsin bana gore.....

3. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    183
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünün prohormon oldugunu biliyorsun herelde? yani supplement ile steroid arası birşey. Ve ustunde ne yazıyorsa o sekilde kullanılmalı cunku normal supplementler gibi değil vucudda anabolik etki yaratıyor.

4. tolgaozc

tolgaozc Yeni Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    şu rpohormonları kullanıpta etkileri hakkında cevapverecebilecek sporcu varmı
    prohormonlara giriş hakkında çeşitli makaleler var forumda ama kullanacak kişiye zararları bahsefdilmiş acaba yararı ne ?yani steroid e yakın bi yararı sağlarmı
    bende 1 başlık açmıştım halodrol Lg scienses ın Meythl 1D mastrol ve formadrol aynı zamanda animal ın stakları hakkında ama cevap bulamadık
    kullananlar yorum yaparsa sevinirim

Sayfayı Paylaş