Nutrabolics

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve B3RkOvi tarafından 26 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Bu markayi kullanan var mi urunleri nasildir ?

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Canadada ürtetilen bir marka. Ürünleri Muscle tech´ten bile abarti ürünler. Isimlerine gelince hepsi bir steroid isminde alinmistir, örnegin Deca stack, GH stak ve Clenbutical gibi. Bu markanin Proteinini aldim ve halen duruyor, karisimi vs. cok kolay etki konusunda bir fikir veremeyecegim ama buraya, son bir sene icinde piyasaya geldi ve fazla tutulmadi (Biraz erken olabilir okadar cesit marka olunca)

Protein degeri yüksek oldugunu hatirliyorum, sanirim 40-50 gram arasi bir servings.

3. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ben proteinini yeni aldım isobolic ve kullanmaya başlicam bakalım nasıl bi ürün kullandıktan sonra görücez yalnız bu ürünü tr de bulmak mümkün değil galiba

Son düzenleme: 17 Aralık 2007
  4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bende merak ediyorum bu markanın ürünlerini..
    Despo'nun dediği gibi çok iddialı ürünleri var..Reklamlarında 2m.lik Güreşçi Batista var..
    http://www.nutrabolics.com/
    http://www.bodybuilding.com/store/nbol/nutra.htm

Deca stack , NOZ ve Skin bursting stack oldukça iddialı olanlardan..

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ben su an Isobolic adli ürünü kullaniyorum, tadi berbat (raspberry yogurt - suyla karistirdim)
    Icerigi ise güzel, whey isolate, casein, egg protein whey protein karisimi, yatmadan önce icin güzel bir protein karisimi.
    Bir servis 55 gram (iki ölcek) bir serviste 45 gram protein var.

Bu markanin iyi oldugunu düsünüyorum, elimdeki urun sadece 2 lbs oldugu icin etkisi hakkinda yorum yazamayacagim.

6. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    isobolic kullanmaya başlayalı 1 ay oldu çok çok iyi bir ürün olduğunu sanmıyorum ancak başarısızda sayılmaz yağsız kilo alımımda gayet etkili oluyor tabi hardline progaiineer ile kombinasyon yaparak kullanıyorum

7. Xtreme512

Xtreme512 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herkese selam....

öncelikle kendimi tanıtayım Lefkoşalıyım, 17 yaşındayım kilom 75 boyum 1.80.. salona başladım yaklaşık 7 aydır gidiyorum arkadaşımla birlikte 2mizde hayvan gibi olduk. Protein içmeye başlaycağız kararımı Isobolicte verdim nedeni ise whey oluşu ve proteinler değerlernin yüksek oluşu ayrıca Batista'nın çok fena fanıyımdır Smackdown falan haftası haftasına netten indirip izlerim sürekli takip ederim onları yani bunu se.memde batistanında etkisi oldu :D ..

size soracağım soru ise biz bu yaz 3 ay boyunca haftada 5 salona gideceğiz bu proteini ne sıklıkla nasıl içmemzi lazım ve 5 lb alırsak ne kadar sürede biter yenisini almka zorundamıyız?

8. Xtreme512

Xtreme512 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıca bu proteini ancak Rum tarafından bulabilirsek alacağpız inşallah buluruz...

9. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    günlük almanız gereken protein miktarını tespit edin , doğal yollardan aldığınız proteinleri düşerek almanız gereken whey miktarını bulun..
    antremandan hemen sonra ilk tercihiniz olsun ve 40 gr.ideal..

buarada 2 hafta sonra kıbrıs ziyaretim var..10 gün lefkede devam edicem antremanlara..38derecede umarım verimli antremanlar çıkar..

Son düzenleme: 16 Haziran 2008
    Xtreme512 bunu beğendi.
  10. Xtreme512

Xtreme512 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadşlar galiba bu ürünü kullanamaycağız :( çok üzüldüm gerçekten kullanmayı çok istiyordum.. 2 sebebi var 1.si bir adamla tanıştık ve adam adanın en büyük fitness salonun asahip birisi protein hakkında herşeyi biliyor mağaza bile açacak.. bize dediki Nutabolic daha çok profesyonellere hitap eder bizim yaşımızdaki bireylerin kullanamsması laızm içerisinde diğer proteinlere nadiren daha başka maddeler de varmış ve bunlar biizm için tehlike olabilirmiş çok fazla sert çalışmamız lazımmışki bu maddeler vücuttan atılsın biz zaten sert çalışıyoruz ama yinede ben tedirgin oldum.. 2. sebep ise Isobolic 5lb protein Rum'da yok KKTC de yok TR de yok.. sadece İngiletere var ve bize özel getirmesi için 2 ay lazımmış (ki 2 ay sonunda tatil biter)!

bundan dolayı isobolic'in kalitesinde biizm için daha yararlı bir protein bulacakmış ben markasını öğrenince buraya yazarım sizde bana nasıl bişey olduğunu kalitelimi değilmi olduğunu söyleysenmişz çok ama çok menun olurum ;)

11. Xtreme512

Xtreme512 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sizin bana önreceğiniz isobolic gibi şeyler vaad eden en iyi marka nedir aceba???

12. Xtreme512

Xtreme512 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadşalar isobolic dışında protein kullanmamaya karar verdim isobolic getirtiyorum yabancı ülkeden ucuz bir fiyata.. size soracağım şey şu 17 yaşındaki birisi için bu proteinin içindeki maddler(sitesiden okudum) zararı olurmu sizce? çünkü vaad ettiği şeyler çok güzel.. yağ yakımı fizik geliştirici kas güçlendirici vs. vs. gerçektende iyi bir marka orası ayrı tabii fikirlerinizi bekliyorum....

--------------
    hafta içi hergün fitness salonundayım, bu 5 gün içerisinde ne sıklıkla içmem lazım bu proteini bilgili ve tecrübeli arkadşalr lütfen yardımcı olun

TEŞEKKÜRLER!

13. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    içeriği :55 gr.ında 45gr.protein var ve çeşitli türlerden..

Isobolic Advanced Protein Matrix (Cross-Flow Micro-Filtered Whey Protein Isolate, Micellar Casein, Egg Isolate (Egg Albumin), Whey Protein Concentrate), CLA, Bromazyme, Flaxseed Powder, Sucralose, Natural & Artificial Flavors.

alternatif arıyorsan BSN syntha-6 buna alternatif olabilir..

Xtreme512 bunu beğendi.
  14. Xtreme512

Xtreme512 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Diez ilgilendiğin için teşekkür ederim ;) ben isobolic'i alıyorum kullanacam .. benim çalışma programım şu şekilde

pazartesi göğüs ( her hareketten)
    salı bicep
    çarşamba tricep
    perşembe biraz göğüs , bacak
    cuma omuz sırt

bu benim programım proteini ne aralar ne sıklıkla nasıl içmeliyim tam olarak bilmiyorum aceba bana anlatırmısın? ve kasların gelişinden ve proteinden tam ve güzel verim almak için bu program ideal mi değilmi? eğer sorularıma cevap veririsaen çok mennun olurum ;) iyi akşamlar

15. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    yukardaki mesajımda dediğim gibi kullanın.. "günlük almanız gereken protein miktarını tespit edin , doğal yollardan aldığınız proteinleri düşerek almanız gereken whey miktarını bulun..
    antremandan hemen sonra ilk tercihiniz olsun ve 40 gr.ideal.."

öğün başına 30-40 gr.kadarı geçmeyin..içeriğinde casein protein de olduğu için yatarken de içilebilir..

program konusunda forumu araştırmaya devam edin..supplement başlığı bu zira..

16. Xtreme512

Xtreme512 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    How many grams or protein am I getting by consuming Isobolic and how many grams of protein would I require to build muscle?

Each serving of Isobolic contains 45 grams of the highest quality and most efficient protein sources in existence. The protein blend in Isobolic combines slow and fast acting proteins that are fully absorbed and digestible by the body. An individual who is involved in sports, cardiovascular training, strength training, or bodybuilding should consume between 1.2 –1.7 grams of protein per kilogram of bodyweight for best results. With 2-3 servings of Isobolic per day and a healthy diet, you are guaranteed to be getting enough good quality protein necessary for muscle recovery and growth.

When is the best time to take Isobolic for the greatest results?

Isobolic should be consumed 2 –3 times per day. For the most superior muscle building results, consume 1 serving about an hour prior to your workout and also 1 serving following the workout. Because of Isobolic’s time released effects, 1 serving before bed is also beneficial for recovery and growth during sleep.

yani ben bunu salondan 1 saat önce ve hareketlere başlayınca almam lazım yazılanlar öyle diyor birde akşam istersem alacam

edit: pardon yanlış yazdım following sonra nalamı katmış cümleye ;) şimdi anladım hemen sonra çalımadan içmeme lazım günde 2 kez bana yeter ;) sert çalıştığım günler ise gecede alırım olur biter

Son düzenleme: 23 Haziran 2008

Sayfayı Paylaş