Nox ürünlerinin içindeki kreatin su tutar mı? Definisyon dönemi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Onur Yıldırım tarafından 10 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Onur Yıldırım

Onur Yıldırım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ben şuan bulktayım creatin kullanıyorum güç ve enerji için tabiki hacim sağlamak içinde.Nisan gibi definisyona girmeyi planlıyorum karbo yu az tutacağımdan enerji için nox ürünleri kullanıcam bildiğiniz üzere nox ürünleri içinde azda olsa creatin var.definisyonda amacım yağ oranımı baya bi düşürmek %5 %6 oranlarına şu anda fazla yağlı değilim zaten clean bulktayım BENİM SORUM SİZLERE bu nox ürünlerinin içinde creatin bana zarar verir mi ? zarardan kastım vucudumda su tutarmı ? çünkü amacım parçalamak vucudu yağ oranımı düşürmek olduğu için bu su tutması benim işimi zorlaştırır mı? yağ yakımımı yada vucudun parçalı görünnmesini etkilermi? Not: yarışmaya hazırlanıyorum ama body yarışması değil modeliik yarışması. cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.

2. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    Creatine geçtim nitrit oksit de su tutuyor bildigim kadarıyla

3. Onur Yıldırım

Onur Yıldırım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öyleyse definisyonda gerekli enerjiyi pump etkisini neyden sağlyor millet? cla l-carnitin vereceği enerji beni kesmez diye düşünüyorum zaten onlarıda kullanmayı düşünmüyorum. gh max kullanacağım oda enerji verir az çok ama birtane nox ürünüyle kombin etmem lazım karboyu çok az miktarlara çekeceğim

Sayfayı Paylaş