nolursunuz yardım edin

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve batuhan anlar tarafından 10 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. batuhan anlar

batuhan anlar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    abiler nolursunuz bana yardkm edin 1 1.5 senedir spor yapıyorum fitness yapıyorum ilk başladığımda 87 kg ile başladım 1.5 sene sonunda 67 ye düştüm kilom ideal kollaırmda felan heryerimde damarlar çıktı internet yağ oranı hesaplamalarında 9 çıkıyor yağ oranım belim 74 cm kg şuan 68.3 bel 74 ama ben spor slaonundaki antrenörlerle konuştum önde birikmiş bir göbeğim var alt karın daha çok kesinlikle gitmiyor bi tanıdığım abi bide antrenörler clean bulk yap drdi şuan öle ilerliyorum çünkü çok küçüldüm omuz 114 göğüs 98 kol 34 kaldı ama sanki alt karnım dahada artıyor gibi sabah 100 gr yulaf 4 yumurta ara öğün muz lor öğlen yemeği 200 gr pirinç 150 gr taguk göğsü akşam 150 gr tavuk göğsü salata zamanla arttırcaktım karbonhidratı ama şuan korkuyorum çok takıntı yaptım artık hergün üzülüyorum[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Haziran 2021 ---
    [​IMG] gördüğünüz gibi alt karnım yağlı napabilirim ya hem irilik olrk çok küçüğüm şahsen boyuma göre ideal kilodayum yağ oranım 9 çıkıyor en fazla 10 dur yani çok yağlı değilim ama sdc göbeğim var haftada 3 4 kere 20 dkka bisiklet hergün karın çalışıyorum alt karın dahil antrenmanda 4 5 gün yapıyorum

Son düzenleme: 10 Haziran 2021
  2. batuhan anlar

batuhan anlar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yokmu yardımcı olucak kimse lütfen ya

3. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Kardeş anlamadım ama sanırım alt karın yağından şikayetçisin ve kas oranım düştü diyorsun dogru mudur?

4. batuhan anlar

batuhan anlar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    evet alt karnım kesinlikle gitmiyor kaç kg verirssm veriyim yok gitmiyor

5. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Genetik kanka kiminin ilk gidebiliyor kiminin en son sen diyetine sadık kal hatta bir tek oran biraz kalmışsa direk clean bulka geç kas kütlesi koy. Diğer yerlerde kas olunca karın itici durmuyor.

Bozo-Baku bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş