Nitrix Raporu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve arnoldjr tarafından 28 Aralık 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Merhaba arkadaslar!
    Icinizde nitrix oxide booster lari gercekten belirtildigi gibi kullananlar var mi?varsa rapor bekliyoruz?
    tek basina kullananlar yada diger urunler (cellmass+noexplode) ile kombine yapanlar.herkes yazsin.ve kullandigi markayida yazsin tabiii

2. Hurricane

Hurricane Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Anvers
    Ben yazin nitrix kullandim, pek bir etki görmedim. Ama BSN den yapilan aciklamada saten bunlarin bir paket biciminde kullanilmasini söylüyor yani Cellmass, NoXplode ve Nitrix. ücünün bir arada etki ettigini söylüyorlar, ama dedigim gibi ben nitrixi tek basina kullandim baslarda sadece pisikolojik olarak etkilendim. Kullaniminida dogru bir bicimde yaptim. öglen yemekten yarim saat önce bos migdeye 3 tablet, aksam yemeginden yarim saat önce 3 , antremandan geldikten sonra 3 tane.

3. carloscucoman

carloscucoman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness Cardio Eğitmeni / Sportsslife
    Yer:
    istanbul
    UNİVERSAL NOX3

2 Hafta oldu başlayalı tek hissettigim biraz güç artışı oldu gibi ....

4. nymph3tamin3

nymph3tamin3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir
    arkadaşlar ben bsn no-xplode ve bsn cell mass ürünlerini bir arada kullanmak istiyorum .acaba ikisi faydalımı olur yoksa gereksiz mi şüpheliyim bide kürü nasıl yapıcam bi bilgilendiren olursa minnettar olucam yoksa az kaldı kafayı yicem :D

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bir arada kullanabilirsin.
    Cellmass Creatine özelliği ön planda olan ürün.
    Noxplode Nitrit Oksit ve AKG özelliği önplanda olan ama aynı zamanda Kafein ve Creatine içeren bir ürün.
    Nitrix, Nitrit Oksit ve AKG özelliği olan bir ürün.
    Hepsi bir arada kullanılabilir, ancak en temel ürün Noxplode, sonra Nitrit Oksit ve Creatine içeren bir ürün alabilirsin.

6. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    No-xplode etkili bir ürün, ancak cellmass'ta şimdilik birşey sezemedim :)
    Bende bunları kombine edip kullanıyorum.

7. tabutt

tabutt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    alperen kardeş bsn NO-XPLO aldım her zaman supplement aldığım kişiden ama bu sefer tereddütlüyüm acaba sahtemi diye kapağı açtıktan sonra içinden folyo çıkmadı ve şişeye koyup salladığımda patlama değilde sadece kolayı bardağa koyduğmuzdaki gibi hafif köpürme oluyo rengide suyla karıştırınca kıpkırmızı oluyo kokusu biraz kötü ama içimi ve tadı güzel baya yazdım ama kimse cevaplamadı sen kullanmışsın normali bu mudur cevaplarsan sevinirim yoksa kafayı yicem

8. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli

ürün orjinel kuzen gerçi sen bunu kullanmışsındır ama araştırma yapanlar da merak edebilir

9. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben 5 haftadır felan NO-explode kullanıyorum ilk başta etkisi baya güzeldi hem iyi enerji veriyodu hemde iyi motive oluyodum ama sonhaftalarda sanki biraz placebo efekt oldu gibi. Yurtdışındaki forumlarda cafeinin etkisinin zamanla azaldığı yazıyodu zaten: İlk ay içersinde 2 kg aldım beslenmeme fazla dikkat etmememe rağmen hacmimi korudum bence güzel ve etkili bir ürün cell-massle kombine edilirse daha da iyi olur.

Sayfayı Paylaş