Nitrik Oksit Temini

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve konsued tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. konsued

konsued Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nitrik okside tarzı ürünler el yakan durumdalar malum.Bir ölçekte ne kadar nitrik oksit oldugu supplementlerin üstünde yazıyor.Bunun yerine laboratuvar ve benzeri yerlerden bunu temin ederek aynı miktarı bi seferde kullansak fiyat açısından daha uygun olacaktır diye dusunuyorum.Ufak caplı bi araştırma üzürine tanıdıgım bi kaç yere sordum fakat ellerinde yokmus.Eğerki bulan burdan bizi bilgilersin ve diger üyelerin bu dusuncem hakkındaki yorumlarını bekliyorum.Saygılar

2. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    120 liraya alıcağın bi no ürünü 2 ay gider..böldür kartla 6 ya kullan hiç girme bence laboratuar falan:)

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    piyasadaki ürünler nitrik oksit tetikleyici. yani direk nitrik oksiti vücuda basmıyorsun. dışarıdan nitrik oksit almak sandığın kadar basit bir işlem değil.

4. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    nox ürünleri zaten 1-2 ölçek kullanıllır hangisini alsanız zaten 2 ay gider ayrcıa sürekli kullanılacak ürünler değil whey gibi. 1 ay kullanıp bayağı ara vermek gerekir. pahalıya gelmiyor o yüzden bence. asıl pahalıya gelen whey.

usd61 bunu beğendi.
  5. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Piyasadaki Nitric Oxide ürünlerinin içindeki en önemli etken madde AAKG'dir. (arginine-alpha-keto-glutarate) Gerisi sadece süslemeler ve simetrik etki gösterecek birkaç diğer şey.

AAKG'yi tek olarak daha ucuza alıp kullanabilirsin. Aynı etkiyi almazsın ama yakın bir verim alabilirsin.

konsued bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş