Nike Human Race İstanbul

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Reddie tarafından 15 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    "31.08.08'de HEM ARKADASLARININ HEM DE TANIMADIGIN BIR COK KISININ KATILACAGI, 1 MILYON KISILIK, HAYATTA BIR DEFA YASANACAK, EVRENSEL BIR 10 KM KOSUSUNUN PARCASI OL, YARISA KATIL"

http://nikeplus.nike.com/nikeplus/?gclid=COySxdKvjpUCFRoVEAodrT4pgQ

biraz once anasayfadaki reklamina tiklayip sitesini ziyaret ettim 10 km cok da idman yapmadan usul usul kosulur diye gaza gelip haftasonu kosasim geldi, guzel bir aktivite olabilecegini dusunuyorum site sakinlerinden katilan var mi ?

2. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    bu da afisi sanirim

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    çok dertli bir konu olmadığı için konu dışına aldım ;)

4. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    :D neden konu dışınna aldın diez ya hu? Adam dert edinmiş bunu kendine.
    Çok komik geldi, arkadaşın bu konuyu "dertleşme" bölümüne açması, birisinin de tutup "dertli değil :) diye konu dışına aldım demesi.
    Kimseye gülmüyorum lütfen yanlış anlamayın, bana "hoş" geldi bu konu.

Şimdi konuyla ilgili mesajıma döneyim:
    Ben böyle aktiviteleri destekliyorum, millet gitsin koşsun. Ama şahsen katılmayı hayal bile etmem. Ne işim var bu sıcakta deli gibi koşucam dışarlarda, sebepsiz yere? Koşanlar deli demiyorum, haddim değil, ama ben koşarsam kendimi deli gibi hissederim.

Koşan koşsun, koşmak için esasında kimsenin nike'ın sponsorluğuna ihtiyacı yok.

Bu kampanya açıkça bir nike reklamıdır. Göreceksiniz sırf bu kampanya için ürün çıkartıp satmaya bile kalkar bunlar.

İnsan Irkı 10 km. Koşusuna katılınca kendimi hiçte iddia ettikleri gibi evrensel bir zamazingonun parçası hissetmem.

Devamlı koşan insanların katılmasını anlarım ama zaten koşmayan insanların hangi ruh haliyle katıldığını merak ediyorum. Siteden katılacak olan varsa sebebini yazarsa çok memnun olurum.

Bu arada idmansız olanlar ve koşudan uzak kalanlar için 10 km "sıkar" . Koşamazsınız. Koşsanız da yolun yarısına yakınını "yürüyüş modunda dinlenerek" alırsınız. Hattabunları yaşayınca aklı başında olanlar yarışı terkeder "aman aman ben n'eyledim dostlar" diyerekten bi ara sokağa sapıp, sebepsiz yere koşan güruhtan ayrılır ve derin bir oh çeker.

5. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    gecenin bi vakti kandaki seker yerlerde surunurken olur boyle yanlisliklar :)

kemal hakikaten gadddarmisin surada 3 kisinin de kosacagi varsa onlari da soguttun resmen :) yazma tamam anladik :p

6. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Alemsin cannabis :)

Ben diyorum ki bırakalım nike'yı bir "BodyForumTR Kır Koşusu" Yapalım topluca kırlarda çayırlarda koşalım. Tanışıp kaynaşmış oluruz :D

Sayfayı Paylaş