Nezih Üçler şarkıları

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Tolgahantt tarafından 5 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Benim şu ana kadar dinlediğim gitarla okunan en duygusal şarkıların bestecisidir,söyleyenidir.Sana git diyemem,ömrümün geri kalanı,gülüm,ele inat,yüreğim ağır yaralı derinden gibi şarkılarıyla İzmirli şarkıcılar sıkça piyasada patlama yapmışlardır.Özellikle Berkay isimli şarkıcının şarkılarının çoğu hemşerisi olan Nezih Üçler'e aittir,Kutsi'nin okuduğu kiracı şarkısı da yine Nezih'in bestesidir.Yolu açık olsun,bize böyle adamlar gerek.Gitara malzeme gerek. :)

2. çaresizasosyal

çaresizasosyal Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    23
    duygusal şarkıların gereksiz ve manasız olduğunu düşünüyorum, bence insan ömrü bir şeylere üzülmek ve kendini kahretmek için kısa
    aşk, sevda gibi kavramlarla oluşturulmuş sanal mutsuzluklar hep insanların kendi kendini yemesine sebep oluyor halbuki bu tür şeyler yine biz insanların yarattığı şeyler. karşı cinsle yaşanılan tecrübeler (öpüşme, sevişme veya başka herhangi mutluluk veren bir olay) , o kişinin bizi mutlu ettiği bilgisini nörokorteksimize işliyor ve bunlar ne kadar fazla olursa işlenen ağlar o kadar fazla oluyor bu şekilde "bağlanma" dediğimiz olay oluyor insanlık tarihi boyunca üstüne yazılıp çizilen aşk saçmalığının açıklaması bu işte

kadınların tek silahı aşk ve masumiyet, bunu da çok iyi kullanıyorlar. bilinçsiz hemcinslerim için çok acınası bir durum

3. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Dostum bi sanatçımız diyor ya hani; ''ayrılık da sevdandır,bilesin''.Aynen öyle.
    Ayrılık şarkısı olsun,aşk şarkısı olsun bu kadar güzel ve içten sözlerle şarkılaştırılınca insan ayrıldığına da seviniyor bi yerden sonra.Trajediler eskidikçe komedileşirmiş.Ben açıkcası çok seviyorum bu tarz müziği.Fettah Can da bazen bunu yakalıyor yine Gökhan Türkmen de keza aynı şekilde.Yani acının da tadını çıkarın. :)

Sayfayı Paylaş