NEW LIFE Enginar Özü (KARA CİGER KORUYUCUSU)

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve emrah tarafından 29 Kasım 2006 başlatılmıştır.

 1. emrah
  Offline

  emrah Üye

  Katılım:
  4 Kasım 2005
  Mesajlar:
  943
  Beğenileri:
  124
  Ödül Puanları:
  53
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Personal Trainer
  Yer:
  istanbul
  ENDİKASYON:
  Kolesterol seviyesini ayarlayıcı: Kolesterol biyosentezi üzerinde etkili olduğu için, kandaki kolesterol seviyesinin ayarlanmasına yardımcı olmaktadır. Karaciğer koruyucu: Karaciğerin kendini yenileme yeteneğini artırılması ve hücre ölümünün azaltılmasına yardımcı olmaktadır. Sindirimi kolaylaştırıcı: Karaciğerde safra salgılanmasının artmasına etki ederek için hazımsızlık ve diğer sindirim şikayetlerinin azaltılmasına yardımcı olmaktadır. 100%Doğaldır. İlaç Değildir
  KONTRENDİKASYON:
  Anksiyete, hamilelik, emzirme, ventriküler aritmi, dekompanse koroner arter hastalığında
  UYARILAR:
  100%Doğaldır. İlaç Değildir
  YAN ETKİ:
  Gerginlik hissi, eksitasyon, agresifliğe eğilim, uykusuzluk, iştahsızlık, bulantı, mide rahatsızlığı, baş ağrısı, ağız kuruluğu, aşırı terleme ve taşikardi gibi.
  ETKİLEŞİM:
  Östroprogestatif hormon kontraseptifleri ile etkileşebilir.Tedavi sırasında, minidoz oral kontraseptifler dışında, normal doz oral kontraseptifler veya diğer korunma yolları kullanılmalıdır.
  DOZ:
  Yüksek kolesterolü olan kişilerin kolesterol seviyelerini ayarlamaya yardımcı olarak kullanıldığında günde 2 kez 2 kapsül önerilir.Koruyucu özelliğinden faydalanmak için günde 2 kez 1 kapsül önerilir. Sindirim kolaylaştırıcı özelliği için günde 2 kez 1 kapsül önerilir. Doğal ürünlerden olumlu sonuçlar alabilmek için en az 4-6 hafta düzenli kullanılması önerilir
  FORMULÜ:
  Cynara scolymus (enginar) ve Taraxacum officinale(Hindiba) bitkilerinin yapraklarından elde edilmektedir. 100%Doğaldır. İlaç Değildir.
   
  Salash bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş