Netrition.com alışveriş

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gallantboy tarafından 15 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Ürün geri dönmüyor, geri dönmesi için ücretini ödemeniz gerek yoksa ücretsiz tekrar öbür ülkeye göndermezler :) 2 hafta gümrükte kalıyor sonra imha mı ediliyor açık arttırmayamı gidiyor bilmiyorum.. Kargoyu takiplimi almak lazım takipsizmi? Önemi varmı bunun? Birde ship free satıcıları var. Kucuk posta kutusuna koyuyorlar ürünleri. Onlardan mı siparis etsek yoksa ozel kargoylami?

2. dtabdullah

dtabdullah Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Ben satıcının söylediğini söylüyorum muhtemelen geri dönmeme free shippingte oluyor bu satıcı gayet güvenilir ne derse doğrudur :D free shippingden uzak durun bence ve takipli alın zaten Standart international shipping olanların hepsi takipli oluyor ülke sınırına girdiğinde aynı kodla PTT sitesinden takip edebiliyorsun. Özel kargoya gerek yok USPS le 7-10 günde eline ulaşıyor.

Dexter_Morgan bunu beğendi.
  3. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    USPS kargo 25$mış :) Standard Int'l Shipping ortalama kaç günde geliyor?

4. dtabdullah

dtabdullah Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    7-10 günde geliyor. ürünün ağırlığına ve büyüklüğüne göre fiyatı değişiyor. en büyük ürün bildiğim kadarıyla 25 dolar

5. gallantboy

gallantboy Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Gelişmeleri bizimle paylaşırsan seviniriz eline geçecekmi bakalım :)

Chomoloko bunu beğendi.
  6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Ptt ile tek ve küçük ürün geliyordu birara..ama hala olur mu bilmiyorum..tr.de olmayan ürünler için denenebilir..ben animal pak için deniyordum o da zaten var artık buralarda..

Edit : kargo çok çok riskli hala..takılınca kurtulamadığını zamanında hepimiz öğrenmiştik kötü tecrübelerde..şahsen 240$`ım uçmuştu..

7. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Satıcıyla iletişime geçmem sonucu ürünün standart gönderim ile 20-30 gün içinde elime geçebileceğini öğrendim ve aciliyetden dolayı almakdan vazgeçtim, yurt içinden başka bir zma sipariş ettim. bir daha ki sefere artık kısmet değilmiş..

Sayfayı Paylaş