1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Nereden başlamalıyım?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve kinginthenorth17 tarafından 16 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kinginthenorth17

kinginthenorth17 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 3 aydır amatörce evde geliştirmeye çalışıyorum amatörce dediğim dambılla omuz çalışıyorum sehpa var göğüs çalışıyorum vücudun her tarafını çalıştırabiliyorum ancak bölümün 1.85 kilonun 75 olmasına rağmen göbek kısmında biraz yağlanma var yemek yayıncı biraz çıkıyor yakın çevre saçmalama bulk yap direk diyorlar ancak yağlanma yine de var sizce ne yapmalıyım ? (Yaş 18)

2. Göktuğkaan tarlan

Göktuğkaan tarlan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Kas kütlenizi arttırmadan, "diyet yapmak" gibi bir saçmalığa sakın girmeyin. "skinny fat" dediğimiz zayıf kollar ile hafif belirgin bir karın kası kazanmak, zaman kaybından başka bir sey değil. Size önerim evinize en yakın spor salonuna kayıt olmanız ve clean bulking yapmanız. belli hacimi ve kütleyi kazandıktan sonra diyeti düsünürsünüz.

Sayfayı Paylaş