Neleri feda ettiniz ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve alvel tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Ben cok kucuk yasta basladim, dustum kalktim devam ettim, sakatlandim iyilestim devam ettim, hayatimdaki en onemli yere sahip olan esimle birlikte olabilmek icin 3 sene spor yapamadim istedigimi elde edince yine devam ettim, kisacasi her ne olursa olsun evet belki dinlendim ama asla durmadim, hicbirsey kaybetmedim ne zaman ne para nede baska bir olgu hepsinden daha fazlasini verdi bana bu spor, elim ayagim tuttugu surecede allah korusun belki birgun tutmasalar bile devam edecegim, guzel konu acan arkadasa tesekkurler.

Lg Smart World

elezar, columbu, alvel ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    evet bazen ara vermek zorunda kalıyoruz bende üniversite sınavları yüzünden ara verdim
    ve haklısınız bu sporu bi ömre yaymak lazım

Son düzenleme: 1 Kasım 2014
    Created By Loss bunu beğendi.
  3. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hatta konu beni heyecanlandirdi bak, salona gidip kisa bir shock exercise yapayim bugun gitmeyecektim normalde :)

Lg Smart World

alvel bunu beğendi.
  4. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    ne olduğunu tam olarak bilmesemde fena bişey gibi durmuyor:)

5. husocan07

husocan07 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Çoğunluk olarak zaman bir miktar para az çok sosyal ortam bir adette kız arkadaş

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Özetle, iki bolge herbiri icin tek hareket 10 set 10 tekrar alvel.., mesela ben bu aksam dumbell shoulder press 10x10 ve z bar lying triceps extension (skull crusher) 10x10 yapacagim

Lg Smart World

7. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    iyiymiş merak ettim araştırmaya çalışıcam pek türkçe kaynak yok gibi ama idare ederim heralde:)

8. f3v0

f3v0 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Uykumdan oluyorum spor için :D işe öğlen 2de gidiyorum doğal olarak saat 12 gibi kalkacağıma 9da kalkıyorum + para da gidiyor supplement ve gıdalar için , ama arkadaşlarında dediği gibi cips kola abur cubur tatlıler ve içkileri hesaplayınca supplementler daha kârlı :cool:

alvel bunu beğendi.
  9. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Gerekli olursa yardimci olurum alvel

Lg Smart World

alvel ve columbu bunu beğendi.
  10. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    prolar bile kendilerine zaman ayırıyorlar arkadaşlarıyla yeri gelince cafelere barlara gidiyor seyahat ediyorlar vs tabi off sezonda benim gibi amatör sporcularında eğlenmesi doğal fedakarlık kişiye göre değişir şahsen 4-5 saat geyik muhabbeti yapmayı sevmem erkek erkeğe içmeyi falan insana ne kazandırır yani resim yapmak piano çalmak daha çok huzur verir ancak yinede ara sıra gece hayatım olur dansı çok severim diskoda aralıksız saatlerce dans edebilirim bu durum vücuduma olumsuz yansımadı vg sporunun götürüsü sadece para oldu bunuda fedakarlık olarak olarak görmüyorum giden para olsun heykel gibi vücudu aynaya baktığımda görünce o anki mutluluğum paha biçilemez zaten sosyal olarak yazmıştım aslında utangaç biriydim ama bu spor sayesinde daha sosyalleştim

elezar, Lorethlorien, columbu ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. A la menth

A la menth Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Konya
    Bi akıllı telefon alayım şu külüstür telefondan kurtulayım artık diyorum parayı supplemente veriyorum laptop alacam iki senedir dayanamıyom yine supplementlere böyle böyle çok şeyden vazgeçtim mutluyum

12. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Feda ettiklerimize karşın, bu spordan sağladığımız faydaları sıralamaya kalksak zorlanmadan destan yazarız :)

Created By Loss, Lorethlorien ve Balboa7 bunu beğendi.
  13. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Bu sporu hakkını vererek yapıyorsanız ciddi bi para feda ediyorsunuz demektir zaten. Para feda ettim. Zamandan feda ediyoruz arkadaşlarınız dışarı sağa sola giderken bizler spordayız. Tabi bizde çıkıyoruz da çok çok daha nadir olduğu kesin. Bi de spor yapıyorum diye düzenli beslenme durumu var zaten çıkmaya istekli olmuyor insan. Kız arkadaştan trip yemek olası. Hastalanıp 3 gün spora gitmedikten sonra ölüm kalım olmazsa gideceğim dediğim 1 gün kız arkadaşımın doğum günüymüş. Geç aradı beni akşam antreman var kısa süreliğine uğrayabilirim ancak dediğim için ayrıldık gayet gerçek olay:) Kısa süreli ilişkiydi gerçi. Kısaca feda etmediğimiz 1 alan yok sanırım bu spor için. Sosyal hayat- yediğin(yiyemediğin) yemekler- kız arkadaş- para belki başka şeyler fedakarlıkta bulunmadığım alan yok. He pişman mıyım? Gram değilim. Kendimi en iyi hissettiğim yer spor salonu çünkü. Hayatımın parçası oldu artık başıma büyük bişey gelmediği müddetçe de bu sporu kesinlikle bırakmaya niyetim yok.

alvel bunu beğendi.
  14. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    bu işte kademe kademe çıktığımızı varsayalım yukarı çıktıkça fedakarlıkta bulunacağımız şeyler artıyor gibi yemek para zaman arkadaşlar vs vs
    en yukardada heralde meslek olarak yapmak yer alır yarışmalara katılmak gibi

dragox ve elezar bunu beğendi.
  15. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    spor için sevgiliden vazgeçilir mi yahu? karşıma biri çıksın, bırak desin o dakka bırakırım sporu. belki gizli gizli yaparım ama..

columbu ve alvel bunu beğendi.
  16. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    siz sporu gizli gizli yapıp günün birinde tişörtü çıkarıp şok etmek istiyorsunuz sanırım:D

Balboa7 bunu beğendi.
  17. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    evet şu anda da gizli gizli yapıyorum zaten :) gizli saklı yapınca daha mı çekici geliyor nedir :)

Balboa7 bunu beğendi.
  18. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    işte bende şöyle düşünüyorum kimine göre doğru olabilir kimine göre yanlış ama kaliteli zaman geçirmeye inananlardanım hani 5 saat arkadaşlarla sağda solda geyik yapmanın pozitif bir yanı olmadığını düşünüyorum onun yerine sporla sanatla uğraşmak bence fedakarlık değil tam tersine insanın kendisine yapacağı en büyük iyiliktir

alvel, dragox ve neverbackdown. bunu beğendi.
  19. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Bende öyle düşünüyorum.Yorumumu zaten yolda geçen zaman için yazdım.Salona giderken geçen gerçekten kayıp çünkü.Benide arkadaşlarım hep çağırır oraya buraya filan bende pek sevmem açıkçası gidip spor yapmak daha hoşuma gidiyor.Aynı şekilde kız arkadaşta öyle açıkçası olursa öyle zırt pırt gezemem açıkçası bunu dert ediniyorum :D

He elbette geziyorum ama 1 saat saat sonra ayrılırım.Yani saatlerce zaman harcamak gereksiz gibime geliyor

Balboa7 bunu beğendi.
  20. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Bence sporu fazla abartmayın bu sporu ben sosyal yaşantımda özgüven için iyi hissetmek iyi görünmek ve güçlü olmak için yapıyorum amaç değil araç yani fazlası zarar sonuçta bu hayatta tek amacımız çok kaslı olmak değil

Sayfayı Paylaş