Neler önerirsiniz?

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve beril tarafından 14 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. beril

beril Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.
    21 yaşındayım ve 58 kiloyum boyum 163. Göbek çevremdeki yağlanmadan şikayetçi olarak spora başladım. Yağ yakıcı kullanıyorum. Koşu ve kardiyo pilates yapıyorum. Şekeri tamamen bıraktım. Çok canım isterse %70 bitter oranlı çikolatanın çeyreğini yiyorum. Kahvaltıda acelem varsa yulaf ve mısır gevreği karışımı,vaktim varsa da 2 yumurta(biri sarısız) 2 dilim kepek ekmeği,salatalık,domates,lor peyniri yiyorum. Akşamları yağsız tavuk,salata,kepekli makarna,ton balıklı sandviç tarzı şeyler yiyorum arada da kuru baklagiller. Bunlar dışında ne önerirsiniz? Ya da eksik/yanlış yaptığım yerler var mı? Amacım yağ yakmak fark etmişsinizdir. ;)

2. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Beslenme olarak vücut parametreler inize gore makrolarinizi hesapliyarak karbon hidrat oraninizi yavas yavas arttirmanizi saglikli yaglarida beslenmenizden eksik etmemenizi tavsite ederim

3. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Myofibril hypertrophy'e yönelin derim, daha sıkı bir görünüm için. Kilolar gidince kanserli gibi durmayin. Yani; Myofibril parametrelerinde idman yapin kas hücreleri artıp daha diri daha güçlü olur, verdiğiniz kiloların %90'ı yağ olsun minimum kas kaybedin hem kas hem yağdan verirseniz kanserli gibi durursunuz.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş