Nefes ve Kalp

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Purposeless tarafından 15 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Purposeless

Purposeless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar benim body salonuna giden arkadaşım söyledi nefes kontrolü öğretiyormuş hocalar orda ilk başladığında yoksa kalp hastası olma ihtimali varmış ben evde 5-6 aydır 2 tane 10 ar kgluk dambılla çalışıyorum ama o nefes kontrolünü pek yapmıyorum genelde mekik çekerken yapmaya çalışıyorum ağırlık kaldırdığımda pek dikkat etmiyorum nefes kontrölüne zaten çok da ağır değil yani alt tarafı 2 tane 10 kg dambıl 20 kg toplamda yani 20 kg kaldırmakla da nefes kontrolünü düzenli olarak yapmaya gerek var mıdır sizce ? Valla zaten epilepsi var bende doktordan izin aldım yapmaya başlarken bodyi sorun çıkmaz dimi 20 kg kaldırmakla

2. fntgky35

fntgky35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba ben 12yaşımdan 18yaşıma kadar lisanslı olarak basketbol oynadım.O zamanlara ait herhangi bir şikayet hatırlamıyorum basketi bıraktıktan sora bu sporla ilgilenmeye başladım.çoğu insan gibi istikrar sağlamakta zorlandım diyebilirim fakat 1senedir düzenli olarak bb yapmaktayım.supplement kullanmayı pek sevmiyorum fakat protein amino vs elbette kullandım.konuya girecek olursam 2-3ay evvel kalp çarpıntısı bende de olmaya başladı biraz havanın sıcaklığına bağladım idman tempomu düşürdüm bi müddet sora geçti.fakat şu son bir haftadır tekrar başladı hatta sadece geceleri başlayan çarpıntı gündüzleri de tekrarlamaya başladı.kullandığım protein tozunun öğünlerini biraz arttırdım idman sorası içerken sabahlarıda içmeye başladım bazende gece yatarken.yazın ki rahatsızlığımın olduğu dönemlerde proteinin yanısıra aminoda kullanmaya başlamıştım.acaba diyorum ki bu supplementler bnde böle bi yan etki yaratıyo olabilirmi.bolca su içiyorum sigara içmiyorum ve kullandığım ürünlerde masraftan kaçmayıp en iyilerini tercih ediyorum.konuyla ilgili sitede biraz araştırma yaptım ama hiç bi başlığı yardımcı olarak göremedim.yardımcı olabilcek varsa en azından fikir bile beyan eden olursa sevinirim şimdiden teşekkürler...

3. ottomanizm

ottomanizm Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Hangi whey ? İçerisindeki yüksek arginin yapabilir ama kalıcı olmaz. Çarpıntıdan kastın tam olarak ne yani dakika da kaç kez atıyor ?

4. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Var tabiiki vücuttakibasınci dengelemek için zorlandigin yerde nefes vermen gerekir

Sayfayı Paylaş