Neden yağlarım bir türlü gitmiyor

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Mertttorsy tarafından 22 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Mertttorsy

Mertttorsy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar yaşım 16 , hergun kahvaltıda 3 yumurta 1 sarısı seklınde tuketiyorum fast food tuketmiyorum karbonu azalttım ekmegi kestim sekerli herseyi kestim okulda yemekhanede ne varsa yiyorum ama hep pilav ve pirinv var yanında sulu var. Guk icinde 2.5 litre su iciyorum saglıklı seyler yiyorum ama azar azar cok fazla yemiyorum okuldan e ayrıca haftada 5-6 gun kardiyo yapıyorum ve kardiyoyu su sekilde yapıyorum :
    1)İnterval koşu 1 dk full sprint 1 dk hızlı tempo yurume soguma ardından 1 dk yine depar yine soguma yurume(aerobik sekilde nabızı olabildigince yukset tutuyorum)
    2)eve geliyorum mekik ve sınav cekiyorum . Ağırlık calısmıyorum sadece isteğim şu yağların erimesi boyum kısa oldugu icin agırlık calısmak istemiyorum ama ne yapsamda şu yağlar erimiyor sizin oneriniz nedir
    Boy: 160
    Kilo:58

2. Alican10

Alican10 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    kardeşim programın, beslenmen düzgün görünüyor. bi yerde yanlısş yapıyosundur muhakkak. uyku düzeni olsun, antreman öncesi sonrası yemek yemek olsun bi sıkıntı vardır muhakkak. Ayrıca ağırlık kaldırman şart çünkü kasların gelişecek ki yağ yakımı hızlansın. sen umudunu yitirme. tam gaz devam. programınıda haftada 5 e düşür. cardioyu sadece koşu olarak yapma. bisiklet yap egzersiz yap. harmanla hepsini. Squad yapmalısın. Sen hırsını kaybetme sakın. Başaracaksın. Allah Yardımcın Olsun.

Mertttorsy bunu beğendi.
  3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Hala gelişme çağındasın, çok kilon da yok. O yüzden doğru dürüst yemene bak, kiloya takılma. 2-3 yıl sonra yağ yakımına başlarsın, şimdi vücudunun bol kaloriye ihtiyacı var. Dediğimi yaparsan 10 yıl sonra bana teşekkür edersin.

4. Mertttorsy

Mertttorsy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    HEPİNİZE COK TESEKKUR EDERİM İYİKİ VARSINIZ

5. ksk_advb

ksk_advb Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Benimde boy kısa ama iyi ki başlamışım bu spora diyorum , diğer üyelerinde belirttiği gibi kaslanmaktan korkma

Mertttorsy bunu beğendi.
  6. Hakan.98

Hakan.98 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Sırf kardiyo yaparsan kasların güçsüz kalabilir. Kardiyo yanında ağırlık çalışması da yapabilirsin?

7. Mertttorsy

Mertttorsy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yai
    yapıyorum zaten basladım bi tek beslenme isini nasıl yapacam bilmiyorum ya o moralimı altust ediyo

8. Hakan.98

Hakan.98 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Ya bak hemen hemen aynı durumdayız. 2 ay öncesine kadar 84 kiloydum şuan 69 kiloyum. Ekmeği şekeri aburu cuburu kestim. İlk başlarda canım hep tatlı çeksede sonra alışıyo insan. Sabahları yumurta, biraz peynir veya çökelek, yulaf ezmesi, 1-2 çay kaşıgı bal beni öğlene kadar idare ediyo. Ara öğünde meyve veya diyet büskivi tarzı şeyler yerdim. Öğlen ben okulda yiyorum pilav+nohut,fasulye,patates tarzı yemekler bazende yogurt. Ben pilav yemiyorum bu öğünde. Spordan sonra da sebze ağırlıklı yemek genellikle salata veya yogurt eşliğinde.
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Mart 2015 ---
    Bu arada yaşım 17 boy 170.

Son düzenleme: 26 Mart 2015
    Mertttorsy bunu beğendi.
  9. Mertttorsy

Mertttorsy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet anladım sizi bende hemen hemen sizinle aynı seyleri uyguluyorum bakacaz artık :) İlginiz icin tesekkur ederim

10. Hakan.98

Hakan.98 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Evde yapabileceğin karın-bacak hareketleri var. Bu hareketleri de kesinlikle ekle. Kararlı olduktan sonra sonucunu alırsın.

Mertttorsy bunu beğendi.
  11. Mertttorsy

Mertttorsy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet dedigin hepsini arastırdım uygulayacagım kararlıyım kardesim ya :)

12. S.McManaman

S.McManaman Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    En azindan sinav cek.
    Yagli bir vucuda sahip oldugun kanisina nerden vardin ?
    Yag kaybetmedigini nerden biliyorsun ?
    Daha yasin kucuk. Belki gobeksiz, gogussuz duz bir vucut istiyorsun ama bunu sorun etme. Yine yediklerine dikkat et ama bu kadar takma kafana. Zamani gelince yogun bir sekilde yaparsin dediklerini.
    Gelisme cagindasin beslenmene dikkat et. Vitaminlerini eksik etme. Saglicakla kal

Mertttorsy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş