Ne Yapmam Gerekiyor ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve KeskinKylysh tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. KeskinKylysh

KeskinKylysh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    15 yaşında 82 kilo 1.73-76 arasında bir boya sahibim tam boyumu bilmiyorum.

Yalova'da oturuyorum küçüklüğümden beri zayıf birisiydim yaklaşık 8-9 yıl sürdü sanırım bu zayıflık her türlü yemeği yememe rağmen bir türlü kilo almıyordum 8-9 yıl sonunda sanırım 4. veya 5. sınıfta idi tam hatırlayamıyorum hayatım bir anda değişti sbs sınavlarında felan sürekli birinci olan çocuk gitti yerine asosyal dışarı çıkmayı sevmeyen birisi geldi tabi bununda bir sebebi var annem öğretmenlik yapıyor Mersin/Değirmendere köyünde öğretmenlik yapıyordu o zamanlar babam ile annem ayrı olduğu için 9 yaşıma kadar elektronik aletlerle aram pek iyi olmadı annem tek başına ablama ve bana bakıyor zaten pek bir şey isteyemezdim biraz para kazanma umudu ile Mersin'de oturduğumuz köyün karşısındaki kocaman dağlara mantar toplamaya gittik iki üç arkadaş tam net hatırlamasam da gözüme çarpan bir objeden dolayı sağ gözüm %20 görüyor sebebi de gözüme çarpan cismin göz korneasını dağıtmış olması sanırım çipler felan üretiliyormuş çinde 5-6 yıl sonra gözüm için bir görme umudu olabilirmiş neyse bu olaydan sonra iyice bilgisayar oyunlarına sardım genç yaşımda oyunlarda profesyonelleştim asosyalleştim daha doğrusu bunun farkına bile varamadım yaklaşık iki üç yıldır bırakmaya çalışıyorum ve dün hırs edip bıraktım bırakamama sebeblerimden biriside kilom ve etrafımdaki insanların konuşma tarzları ne zaman bilgisayarı bıraksam asosyallikten çıkmaya çalışsam konuşmaya başlıyorlar pek insanlarla aram iyi değil gülüp eğlenmeyi severim güler yüzlü birisiyim fakat çoğu insanın hoşuna gitmiyor sanırsam bu okulumu felan değiştirdim bu sene ve sınıf arkadaşlarım arasından sürekli gülüyorsun yeter artık sana katlanamıyorum diyenler bile oldu ( gülmekten kastim kendi arkadaş çevrem arasında hafif kıkırdaşmalar ) iki üç haftalık uğraş sonucu teyzeminde yardımlarıyla Yalova'daki refflex spor salonuna kayıt oldum 18.00'da onca yağmura rağmen gittim spor salonuna yabancılık çekmedim hiç kimseyle konuşmadım diyebiliriz kaydımı yaptırdıktan sonra üstümü değiştirmemi söyledi hoca değiştirdim yürüyüş yaptım 20 dakika felan verdiği komutları uyguladım bazı spor aletlerinin nasıl kullanılacağını etrafımdaki insanlara sormak dışında pek kimse ile konuşmadım diyebiliriz eve döndüm duş felan aldım Facebook'da refflexde vucud çalışmaya başladığımı etrafdan eğer yaşıtım olan,büyüğüm,küçüğüm insanlar varsa vücud geliştirmeye giden beraber gidebiliriz gibisinden bir yazı paylaştım fakat pek fazla olumlu geri dönüş alamadım gene hatta olumsuz bazı yorumlar bile yapıldı ek olarak paylaşacağım birazdan resimleri + ek olarak birde yakın arkadaşım dediğim birisiyle özel konuşmaları atma gereği duydum yapacağınız yorumlar benim için değerli her yorumu tek tek okuyacağım şimdiden teşekkürler...

Sizce ne yapmalıyım devam etmelimiyim zayıflayabilirmiyim veya kas yapabilirmiyim refflexdeki hoca hergün gelebileceğimi söyledi 2 ay içerisinde zayıflamaya başlarsın felan dedi ne yapmalıyım bilmiyorum.

Ekli Dosyalar:

• 1.png
      1.png
      Dosya Boyutu:
      553,8 KB
      Görüntüleme:
      401
    • 2.png
      2.png
      Dosya Boyutu:
      26,6 KB
      Görüntüleme:
      407
    • 3.png
      3.png
      Dosya Boyutu:
      37,4 KB
      Görüntüleme:
      385
    • 4.png
      4.png
      Dosya Boyutu:
      36,7 KB
      Görüntüleme:
      350
    • 5.png
      5.png
      Dosya Boyutu:
      27,4 KB
      Görüntüleme:
      376
    • 6.png
      6.png
      Dosya Boyutu:
      26,8 KB
      Görüntüleme:
      416
    • 7.png
      7.png
      Dosya Boyutu:
      21,1 KB
      Görüntüleme:
      353
  2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    yazışmalarını tek tek okudum. yazıştığın insanlar içinde en akıllısı sensin :) bak arkadaşın olacak manyak diyor ki ordakiler hep toz kullanıyor. aslında biraz haklı. ama sen toz kullanmayacağım, yemek yiyeceğim demişsin ya, emin ol bu işi yapanların yüzde 80inden daha akıllısın. çünkü bir çok kimse gidip parasını o faydasız tozlara yatırıyor. sen yatırmayacaksın, neden? çünkü kafanı çalıştırmışsın. hem annene de yük olmama bilincine de sahipsin. tek kelimeyle aferin sana. kutluyorum. gözlerinden öperim.
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Aralık 2014 ---
    kiloyu da dert etme, eritirsin. bak ben seninle nerdeyse aynı boydayım. ama senden 5 kilo fazlayım. hiiiç kafama takmıyorum. eritiriz. sen daha kolay eritirsin. gözündeki problemi de kafana takma. teknoloji ve tıp hergün yeni bişeyler çıkıyor. belki 5-6 yıl beklemene de gerek kalmaz.

KeskinKylysh bunu beğendi.
  3. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Konusmalari okudum,inananamadim adamlar ölümüne sallamıs.akıl kası nedirya?kol buyuyunce zeka kuculurmus falan.yanlis anlama ama bunlari diyen kisiyle selami keserim ben akrabam olsa merhaba demem.otla kafayi bulmus gibiler.sen onlari salla gitsin kendi motivasyonunu sagla,forumda takil iyice bilgilen.ayrica adamlarin senle konusma tarzi da bi degisik azarlar kucumser gibi konusuyorlar.sana tavsiyem spor konusu onlarla konusma cunku tek yaptiklari senin moralini bozmak,ve senin gelisimine olumsuz etki yapmak olacaktir.

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    adam spora başladı ya, haliyle kıskananlar çıkacaktır.

5. KeskinKylysh

KeskinKylysh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlarınız için teşekkürler amacım 1-2 yıl bile sürse benimle böyle konuşan insanlara cevap verecek bir vücut yapabilmek özellikle o durumu kaldırmayacağım tek bir fotoğraf ile cevap vermek istiyorum bu insanlara :)

Ps: Tekrar okudum gece moralim bozuk bir şekilde yazdığım için yazım hataları mevcut kusura bakmayın ama derdimi anlatabildiğimi umuyorum iyi forumlar herkese :)

6. KeskinKylysh

KeskinKylysh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    #Güncel.

İkinci günüm fitnessdeki yarın aç karnına gideceğim diyet programı hazırlayacaklarmış bana umarım en yakın zamanda istediğim gibi bir vücut elde edebilirim :)

7. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    en yakın zamanda derken, öyle 10 15 günde olmaz ha baştan söyleyim :) hem yukarda ne dedin? 1-2 yıl sürse de yapacağım dedin. gerçi senin gibi azimli biri zaten kolay vazgeçmez de. ben senin iyi bir vücut yapacağına inanıyorum şahsen

8. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Youtube'da cenk hoca,savas cebeci,kenzo karagöz gibi kişilerin videolarina bakmani tavsiye ederim.bu sporda bilgi cok onemli.

9. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşın tam bir denyoymuş. Sen kulağını asmadan devam et, 1 yıl 2 yıl, 5 yıl, süre koyma kendine. Fiziksel güç, iyi görüntü hayatın boyunca ve hayatın her alaında lazım olacak. O yüzden sporu hayat tarzın haline getir. Erken yaşta başlaman da avantaj, kimseye kulak asmadan devam et. Sabırlı ol yeter. Senin yaşında en zor şeylerden birisi sabırlı olmaktır ama sen yaşıtlarından ileride birisine benziyorsun, başarılı olacağına eminim.

neverbackdown. ve KeskinKylysh bunu beğendi.
  10. KeskinKylysh

KeskinKylysh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısınız ailem her hangi bir şekilde engel olmaz ise tüm hayatım boyunca gidebilirim iyi hissettiriyor reflexe gitmek sadece vücut için değil biraz uzaklaşmış oluyorum çevremden bilgisayar oyunlarından daha çekici geliyor şuan her ne kadar yorgunluk hissi olsada biraz. :)

Sayfayı Paylaş